sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jason: „Zamierzam tu zostać”

Michał Kosim, 09.07.2019; 14:23

Prezentacja nowego nabytku „Nietoperzy”

Jason Remeseiro został w ten poniedziałek zaprezentowany jako gracz Valencii. Były zawodnik Levante, który dołączył do Los Ches na zasadzie wolnego transferu, zapewnił, że chce walczyć o miejsce w składzie Marcelino i nie planuje odchodzić na wypożyczenie.

W jaki sposób zostałeś przekonany do przenosin z Levante do Valencii?

Moi reprezentanci jako pierwsi rozmawiali z klubem i tak rozpoczęły się negocjacje. Od pierwszego dnia kiedy dowiedziałem się, że mogę dołączyć do Valencii, zamknąłem wszystkie inne drzwi. To dla mnie bardzo ważny krok i jestem podekscytowany.

Jak przeżyłeś te ostatnie miesiące, kiedy było już wiadomo, że dołączysz do Valencii?

To zupełnie inna sytuacja. Nie jest ani trudna, ani też łatwa, ale musisz wiedzieć jak sobie z nią poradzić. Przez cztery miesiące przed przenosinami tutaj wiedziałem, że niemal wszystko zostało dopięte. Podszedłem do sprawy zupełnie normalnie i byłem skupiony na osiągnięciu celu Levante. Byłem skoncentrowany i zamierzałem opuścić Levante ostatecznie utrzymujące się w Primera División, odchodząc w jak najlepszym stylu.

Na skrzydłach Valencii jest już kilku piłkarzy. Jak radzisz sobie z rywalizacją o miejsce w wyjściowej jedenastce?

Rywalizacja zawsze jest dobra. Sprawia, że się nie rozluźniasz i że dajesz z siebie wszystko na każdym treningu, wiedząc, że jest kilku piłkarzy, którzy mogą cię zastąpić. Przychodzę tu z wielką wolą pracy, zbudowania swojej pozycji w zespole i pomocy drużynie.

Miałeś już okazję porozmawiać z Marcelino?

Nie rozmawialiśmy. W środę zapewne zobaczymy się z Marcelino i wtedy porozmawiamy.

Czy chcesz przekazać jakąś wiadomość Levantinistas?

Chciałem odejść w najlepszy możliwy sposób. Dawałem z siebie wszystko w każdym meczu, w którym wystąpiłem i myślę, że nie mogą mi niczego zarzucić. Teraz, w Valencii, mam nadzieję grać tak dużo, jak to możliwe i wzbudzić entuzjazm tutejszych ludzi.

Widzisz siebie grającego w Valencii w przyszłym sezonie?

Zamierzam tu zostać. Nie zamierzam odchodzić na wypożyczenie w żadnym momencie. Ciężko jest otrzymać szansę gry w zespole występującym w Lidze Mistrzów i nie zamierzam jej zmarnować. Chcę tu zostać.

Jesteś wszechstronnym piłkarzem. Która pozycja jest Twoim zdaniem idealną dla Jasona?

W zeszłym roku grałem na kilku pozycjach w związku ze zmianami formacji: byłem prawym obrońcą, wahadłowym, prawoskrzydłowym, mediapuntą, lewoskrzydłowym... Myślę jednak, że jestem piłkarzem ofensywnym. W poprzednim sezonie grając jako wahadłowy poprawiłem się w wielu aspektach defensywnych. Myślę, że mogę wnieść wiele grając na dowolnej pozycji na boisku.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | ElDesmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.