sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia zainteresowana Hirvingiem

Wojciech Ciuraj , 03.07.2019; 11:32

Meksykanin na celowniku

Informacja o potencjalnym transferze skrzydłowego zelektryzowała fanów „Nietoperzy”. Zawodnik PSV należy do najciekawszych ofensywnych piłkarzy dostępnych obecnie na rynku.

Marcelino w wywiadach na koniec sezonu wielokrotnie podkreślał, że zespół wymaga poważnych inwestycji by myśleć o gonieniu czołowych klubów w kraju i Europie. Transfer Hirvinga Lozano byłby odpowiedzią na duże wzmocnienia ligowych rywali. W ostatnich dniach internet obiegła informacja, że Valencia jest bliżej pozyskania Meksykaniana niż choćby Napoli. Kluczem do realizacji transakcji ma być porozumienie osiągnięte z agentem piłkarza – Mino Raiolą, który miałby otrzymać 30% z przyszłego transferu skrzydłowego.

Operacja pozyskania Hirvinga Lozano powinna się zamknąć w 50 mln euro. Najprawdopodobniej transfer Meksykanina byłby powiązany z odejściem Rodrigo Moreno. Skrzydłowy w swoich dotychczasowych występach w Erdivisie zdobył 34 bramki i zaliczył 22 asysty w zaledwie 59 występach. W przeszłości Valencia wyrażała już zainteresowanie ofensywnym piłkarzem. Wtedy jednak udało się sfinalizować transfer Guedesa.

Kategoria: Transfery | El Desmarque skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. sk84life03.07.2019; 11:37
sk84lifeTo porozumienie z Celta w sprawie Maxiego czy porozumienie z PSV w sprawie Lozano? :D (Tytuł)
2. ibiz03.07.2019; 12:21
Raczej tylko odejście Guedesa spowodowało by ruch w transferze Hirvinga. Chyba że jakoś ich obu poukładaja w przypadku odejścia Rodrigo. Aczkolwiek szansę na transfer oceniam na 30%.
3. kOst03.07.2019; 14:38
kOstNo chyba że Gonzo do ataku wówczas.
4. YAAR003.07.2019; 15:22
YAAR0Kurcze ciągle mnie zaskakują pozytywnie.
Ach te przygotowania transferowe do sezonu.
Chyba każdy z nas lubi.

Najpierw Castillejo, później Vazquez, teraz Lozanu.
Co jeden to lepszy i do tego każdego z nim lubię.

Może coś jest na rzeczy u Marcela, czyli Guedes z Maxi do ataku, Rodrigo sell, Lozano in. Może nawet dla Kangina miejsce w składzie się znajdzie, a przynajmniej więcej niż parę spotkań.

Za takim obrotem jestem bardzo i mogę powiedzieć, że wygląda to na papierze imponująco.

Co do Kangina tak na marginesie. To wolałbym aby go wypożyczyć i grał niż u nas połowę meczy. On w tym wieku musi grać i jeszcze raz grać. Tym bardziej widać, że jest w gazie.
5. mlodyvcf03.07.2019; 16:51
To byłby piękny transfer gdyby przyszedł do nas Lozano. Wydaje mi się, że większość kibiców Valencii byłaby na tak jeśli chodzi o ten transfer :)
6. BuizeL03.07.2019; 20:34
I tak przegramy batalię z Napoli. Na początku okienka zawsze spoko info na koniec tradycyjnie skończymy z Negredo.