sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Stuani na radarze Valencii

Adam Musialik, 02.07.2019; 08:09

Przynajmniej tak twierdzą katalońskie media

Według informacji dziennikarza RAC1, Gerarda Moreno, Valencia jest zainteresowana podpisaniem umowy z Christianem Stuanim i rozważa jego transfer jako jedną z opcji.

Ponieważ rynek transferowy jest już oficjalnie otwarty, Valencia działa w różnych operacjach, starając się, aby większość transferów była przeprowadzona już przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego. Jednym z priorytetów jest ściągnięcie napastnika, najlepiej Maxiego Gómeza. Jednak klub nie zamyka się też na inne opcje.

Według informacji dziennikarza Gerarda Romero z Rac1, Valencia wykazuje zainteresowanie Christianem Stuanim. Spadek Girony znacznie ułatwia operację, ponieważ piłkarz odejdzie z katalońskiej drużyny prawie na pewno. W dwóch ostatnich sezonach zdobył łącznie aż 40 goli w La Liga. W trakcie długiej kariery, 32-letni Urugwajczyk jest w swoim najlepszym momencie i transfer do Valencii może być dla niego świetną okazją.

Kategoria: Transfery | RAC1, Marca, Deporte Valenciano skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. ibiz02.07.2019; 12:38
Mamy już jednego takiego doświadczonego w ataku, po co jeszcze Stuani?
2. AmuntUszaty02.07.2019; 13:51
Do Gomeza mam sceptycznie nastawienie bo uwielbiam charakterniaka walczaka z krwi i kosci jakim jest Santi, ale na papierze nie wyglada źle. Stuani na papierze jest wręcz zaj3bisty ale doświadczonym snajperem jest u nas Gameiro który ma lepszą motorykę i lepiej pasuje do naszej układanki. Boli mnie, że temat Mariano ucichł, on mógłby się sprawdzić :/