sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Iglesias alternatywą dla Gómeza

Adam Musialik, 23.06.2019; 14:41

Napastnik Espanyolu wciąż na celowniku

Valencia wyrażając zainteresowanie Borją Iglesiasem chce wpłynąć na szybsze negocjacje z Celtą w sprawie Maxiego Gómeza, ale rzeczywiście jest zainteresowana byłym piłkarzem Realu Zaragoza.

Popularny „Panda” był jednym z odkryć ostatniego sezonu La Liga i zwrócił na siebie uwagę czołowych hiszpańskich zespołów, ale też kilku klubów z Anglii. Iglesias i jego styl gry bardzo podobają się również trenerowi Marcelino. Chociaż priorytetem jest sprowadzenie na Mestalla Maxiego Gómeza, to klub nie zamyka się też na napastnika Espanyolu. Wykazując zainteresowanie jego osobą, chce też skłonić Celtę do zejścia z ceny za swojego urugwajskiego snajpera, niejako „szantażując" klub z Vigo, zainteresowaniem innym napastnikiem.

Cena za Borję Iglesiasa to 28 milionów euro, ale Valencia mogłaby włączyć w transfer Santiego Minę i Rubéna Vezo. Również rosły napastnik Los Pericos byłby zainteresowany przeprowadzką na Mestalla. Uwielbia miasto i klub, w którym stawiał kroki w młodzieżowej karierze. W przypadku ciągnących się negocjacji w sprawie Gómeza, plan B może stać się planem A...

Kategoria: Transfery | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.