sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Lato na wylocie

Karol Kotlarz, 20.06.2019; 19:45

Co dalej z obrońcą?

Wszystko wskazuje na to, że Toni Lato nie zostanie w Valencii na kolejny sezon. Defensor nie może liczyć na częstsze występy, więc intencją klubu jest znalezienie mu zespołu, w którym będzie mógł regularnie grać.

Valencia chce wypożyczenia swojego lewego obrońcy na rok bądź też sprzedaży z zachowaniem opcji odkupu. W ten sposób Lato mógłby zdobyć cenne minuty, na które nie może liczyć na Mestalla przy dobrze dysponowanym Gayi. W zakończonym sezonie 21-latek rozegrał zaledwie 13 spotkań we wszystkich rozgrywkach - po cztery w LaLiga, Pucharze Króla i Lidze Europy oraz jeden w Lidze Mistrzów.

Przedstawiciele Los Ches spotkali się już z agentami obrońcy. Klub zamierza rozpatrywać jedynie oferty pochodzące od zespołów z topowych lig, w których Lato będzie mógł regularnie grać. Zdaniem mediów 21-latek jest na liście wielu klubów, a w ostatnim czasie mówiło się o zainteresowaniu Realu Betis, PSV Eindhoven czy Torino.

Kategoria: Transfery | El Desmarque Valencia | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. valencialista20.06.2019; 22:29
Odejście - owszem w celu poszukiwania regularniejszej gry - jedynie na wypożyczenie.Ma zbyt duży potencjał żeby się go pozbywać.No i do tego prawdziwy valencialista.