VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Niepewna przyszłość Kangina

Adam Musialik, 20.06.2019; 14:06

Co dalej z Koreańczykiem?

Javier Garrido, agent Kangina pojawił się dziś rano w biurach klubu z Mestalla, aby omówić przyszłość swojego klienta. Koreańczyk chce grać jak najwięcej, aby nie powstrzymywać swojego potencjału i chce jak najszybciej poznać swoją przyszłość.

,,Nadal jest wiele do wyjaśnienia" — takie zdanie, po spotkaniu, powiedział Garrido. Marcelino ma Guedesa na lewe skrzydło i jest zainteresowany innymi graczami, którzy mogą zająć tę pozycję. Ostatnio wiele mówi się o zainteresowaniu Denisem Suárezem i Rafinhą, pomocnikami Barcelony. Ponadto w klubie z Mestalla jest jeszcze Denis Cheryshev i na razie niewiele wskazuje, że to ulegnie zmianie.

Z tego powodu rośnie szansa na to, że Kangin Lee opuści tego lata Valencię i uda się na wypożyczenie do zespołu, gdzie mógłby dostawać więcej szans. Jego bardzo dobre występy na młodzieżowym Mundialu nie przeszły niezauważone i z pewnością wiele klubów jest nim zainteresowane. Kontrakt Koreańczyka z Los Ches obowiązuje do czerwca 2022 roku, a klauzula jego wykupu to 80 milionów euro.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. AmuntUszaty20.06.2019; 14:38
Trochę szkoda, ale jak wypożyczyć to fajnie do jakiegoś zespołu co grałby w lidze Europy, jakiś Espanyol albo Wolfsburg
2. Valencianistas20.06.2019; 15:16
"Marcelino ma Guedesa lewe skrzydło"
:)
3. PrzemVslaw20.06.2019; 16:52
PrzemVslawJa bym go wypożyczył gdziekolwiek do ligi hiszpańskiej gdzie miałby gwarancję 1 składu. NO... co najmniej 20pełnych meczy w sezonie.