sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia z ofertą za Rafinhę

Karol Kotlarz, 19.06.2019; 16:28

Negocjacje trwają

Valencia rozpoczyna starania o pozyskanie piłkarza Barcelony, Rafinhii. Co prawda pierwsza oferta Valencii miała być niezadowalająca, jednak rozmowy nie zostały jeszcze zakończone.

26-letni piłkarz powrócił do pełni sprawności po przebytej kontuzji i dostał już zielone światło do gry. Jego przyszłość w klubie z Katalonii dobiega jednak końca, w związku z czym może on szukać nowego zespołu. Barcelona domaga się 15 mln € za swojego pomocnika. Zdaniem mediów Valencia złożyła już pierwszą ofertę za Rafinhę, jednak miała to być kwota niższa od żądanej przez Barçę, lecz do niej zbliżona.

Według niepotwierdzonych informacji nowa oferta Los Ches to 15 mln € płatne w trzech ratach po 5 mln € ze specjalną klauzulą, na mocy której Rafinha musi być dyspozycyjny do gry przez 75% sezonu; w przeciwnym razie zamiast 5 mln € rata spada do 2 mln €.

Negocjacje mają trwać nadal, zwłaszcza że sam zawodnik jest zainteresowany grą w klubie, który będzie występował w Lidze Mistrzów, a ten warunek spełnia Valencia. Wśród pozostałych zespołów zainteresowanych zatrudnieniem 26-latka wymienia się Eintracht, Real Betis oraz Celtę.

Kategoria: Transfery | Mundo Deportivo | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. ThomsonVCF19.06.2019; 16:35
ThomsonVCFHaha no przyznam, że klauzula mi się bardzo podoba, ale wątpię czy Barcelona na taką pójdzie.
2. benji19.06.2019; 16:36
benjiW przeciwieństwie do Suareza ta opcja mnie jakoś nie przekonuje. Na jakiej pozycji taki Rafinha miałby w ogóle występować?
3. Old Wardrober19.06.2019; 16:53
Pewnie jako zmiennik Parejo, który imo jest bardzo potrzebny.
4. PrzemVslaw19.06.2019; 19:49
PrzemVslawWzięli by sie o Ceballosa postarali !
5. YAAR020.06.2019; 15:58
YAAR0Tylko czy Ceballos mógłby grać razem z Parejo? Myślę że szukamy kogoś na środek kto zastąpi Parejo, ale również może zagrać gdzies na boku. Ktoś kto wie co tzn grzać lawę i nie będzie narzekał. Rafinha to raczej nie jest jakiś slabeusz. Wolę jego niż tego Suareza. Choć piłka nie raz nas jeszcze zaskoczy.

np. Kto w połowie sezonu był pewien że uda nam się osiągnąć w tym sezonie to co osiągnęliśmy. Że jak przyszedł Neto to będziemy żałować jak odejdzie; że z Rodrigo coś jeszcze wyrośnie na miarę reprezentanta i ok. 60mln.