sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Klub zabiega o Mateusza Łęgowskiego

Wojciech Ciuraj , 15.06.2019; 09:32

Polski talent na celowniku

„Polska perła” - tak określają hiszpańskie media młodego zawodnika Pogoni Szczecin. Zainteresowanie piłkarzem z naszego kraju pokazuje, że Valencia znacznie poszerzyła scouting i walczy o każdego godnego uwagi juniora.

Tytaniczna praca wykonywana przez Pablo Longorię i jego współpracowników przynosi efekty. Valencia zaczyna przechwycać utalentowanych młodych piłkarzy jeszcze zanim ich wartość zaczyna gwałtownie rosnąć. Tym razem oczy pionu sportowego spoglądają w stronę naszego kraju, a konkretnie Szczecina. Mareusz Łęgowski – wychowanek tamtejszej Pogoni znalazł się na celowniku klubu. Środkowy pomocnik ma dołączyć do młodzieżowych drużyn Valencii i kontynuować swoją karierę pod okiem hiszpańskich trenerów. Tym samym Łęgowski (rocznik 2003) dołączy do innych utalentowanych juniorów sprowadzonych przez Longorię takich jak choćby Koba Koinredi czy Joaquin Blazquez.

Kategoria: Transfery | El Desmarque skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LimaK15.06.2019; 09:48
"Melodia przyszłości", ale fajnie by było :)

2. Pitterek2515.06.2019; 12:25
Prosze 9 sprostowanie artykułu. Mateusz jest wychowankiem Akademi Pilkarskiej UKS GOL Brodnica. W tym ze mieście się wychowywał i tam stawiał pierwsze kroki piłkarskie zanim został wytransferowany do Pogoni Szczecin około 2 lata temu..
3. benji15.06.2019; 15:43
benjiTrochę zalatuje hiperbolą: "polska perła", "tytaniczna praca", etc.
Ot, przyjechał chłopak na testy, spodobał się, może dostanie kontrakt, tyle. Co z tego wyniknie zobaczymy za lat kilka. Już takich perełek było mnóstwo, co teraz brylują w okręgówkach.