sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ajax zainteresowany Kanginem

Wojciech Ciuraj , 13.06.2019; 23:19

Koreańczyk pod obserwacją

Młody pomocnik Valencii robi prawdziwą furorę na młodzieżowych mistrzostwach świata odbywających się w naszym kraju. Jak łatwo się domyślić, rozgrywki te są uważnie monitorowane przez największe kluby w Europie. Jednym z nich jest mający za sobą fantastyczny sezon Ajax Amsterdam.

Holendrzy najpewniej sprzedadzą swoich najbardziej wartościowych graczy podczas letniego okienka. Transfery takich zawodników jak De Ligt czy De Jong powinny przynieść klubowi ogromne zyski, a także przyczynić się do większej aktywności Ajaxu na rynku podczas przerwy międzysezonowej. Jednym z graczy, na których Holendrom zależy szczególnie jest Kangin Lee. Młody pomocnik udowodnił na trwających wciąż mistrzostwach swoje nieprzeciętne umiejętności. Holendrzy zamierzają skusić Koreańczyka wizją częstszych występów w pierwszym składzie, które pozwolą mu dalej się rozwijać. Ostatnie wyniki Ajaxu w europejskich rozgrywkach, a także porywający styl gry preferowany przez Holendrów mogą być kuszące dla młodziana.

Oprócz Ajaxu zainteresowanie pomocnikiem wyrażają kluby z Anglii, a także lokalny rywal – Levante, które byłoby zainteresowane wypożyczeniem zawodnika. Dzięki zapobiegliwości zarządu klub sam będzie mógł podjąć decyzję dotyczącą przyszłości Koreańczyka, bowiem jego klazula transferowa wynosi aż 80 mln euro.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. YAAR014.06.2019; 02:30
YAAR0Dla samego Kangin'a kierunek Anglia to strzał w stopę. Ajax byłby chyba najlepszym wyjściem. Choć jeśli Valencia ma ambitniejsze plany niż tylko zarobić teraz na nim to Kangin powinien zostać. Mam nadzieję że Marcel da mu więcej szans bo trochę egzotyki nam dobrze zrobi. Gość jest nieszablonowy.

Mnie dziwi czemu go porównują do zastępcy Parejo. Przecież obaj maja inny styl. No może kiedyś gdy Parejo przed Valencia grał bliżej napastników niż obecnie.
2. YAAR014.06.2019; 02:34
YAAR0Emery zmarnował nam Isco mam nadzieję że Marcel nie powtórzy tego błędu.

Ja się tylko boje ze Kangin nie będzie pasował do jego koncepcji naszego wodzą.
Mnie bardziej zależy na Kangin ie czy Ferran ie niż właśnie Guedesie.

Tak bardzo lubiłem Cancelo że nie mogę tego przebolec. Może dlatego nie wierzę w Guedesa i się na nim pastwie komentarzami :)
3. benji14.06.2019; 12:55
benjiWątpię, żeby Valencia puściła Kangina, jeżeli miałby to być transfer. Po pierwsze wątpliwe jest, żeby ktoś wypłacił jego klauzulę, po drugie jest to perełka pod względem zarówno sportowym, ale przede wszystkim marketingowym. Valencia od kiedy pojawił się Peter Lim robi podchody pod azjatycki rynek i pozbycie się teraz Kangina to byłby totalny strzał w kolano. Trzeba będzie porządnie przemyśleć tego lata politykę kadrową i zdecydować jaka jest najlepsza opcja dla każdej ze stron. Kangin grać powinien, ale u nas na pewno nie dostanie pewnego miejsca w składzie. W Levante zapewne pograłby więcej, a przy okazji można by z bliska obserwować jego rozwój. W Amsterdamie też by się mógł wiele nauczyć, ale wątpię, żeby Ajax interesowało ogrywanie cudzych talentów.