VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Darmian nowym prawym obrońcą?

Wojciech Ciuraj , 11.06.2019; 19:53

Włoch na celowniku

Pablo Longoria nieustannie przeczesuje rynek w poszukiwaniu potencjalnych wzmocnień. W ostatnich dniach wiele pisało się o Pedro Porro, a także zawodniku Manchesteru United – Matteo Darmianie.

Prawa strona defensywy, mimo solidnej postawy Picciniego i Wassa mogłaby być mocniejsza. Włodarze klubu doskonale zdają sobie z tego sprawę, stąd liczne doniesienia medialne łączące z Valencią kolejnych bocznych obrońców. Niewątpliwie zaletą Darmiana jest jego wszechstronność. Włoch może z powodzeniem występować na wszystkich pozycjach w obronie. Wydaje się jednak, że jego ewentualny transfer będzie oznaczał odejście Picciniego, z którego sztab, a także władze klubu były zadowolone. Transfer Darmiana miałby kosztować Valencię około 10 mln euro. O tym jak będzie wyglądała pierwsza linia zespołu prowadzonego przez Marcelino, dowiemy się zapewne dopiero pod koniec letniego okna transferowego.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. mlodyvcf12.06.2019; 11:26
Nie do końca rozumiem ten ruch transferowy. Mieliśmy dwóch graczy na tej pozycji, którzy miewali słabsze mecze, ale ogólnie ich występy w zeszłym sezonie można zaliczyć na plus. A chcemy kupić gościa który prawie cały sezon spędził na ławce? Nie wiem po czym nasi włodarze uznali, że będzie on wzmocnieniem, może jedynie jeżeli chodzi o tą wszechstronność w bloku defensywnym. No i jeszcze kwestia tego, że krążyły plotki o odejściu Picciniego i to skłoniło zarząd do poszukiwań. Ogólnie mam mieszane uczucia co do tego piłkarza, ale nie chce oceniać przedwcześnie