sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wstępne plany pretemporady

Karol Kotlarz, 06.06.2019; 18:54

Trzy sparingi ustalone

Po wyczerpującym sezonie 2018/2019 większość piłkarzy Valencii udała się na zasłużone wakacje. W tym czasie klub planuje już, w jaki sposób przebiegać będą przygotowania do nowej kampanii. Podopieczni Marcelino wrócą do treningów 8. lipca.

Pierwsze dni przygotowań do nowego sezonu piłkarze Valencii spędzą w Miasteczku Sportu w Paternie, gdzie odbędą się testy medyczne zawodników oraz wstępne treningi na boisku. Kilkanaście dni później Los Ches wyjadą na zgrupowanie do Szwajcarii, gdzie począwszy od 20. lipca rozegrają dwa sparingi. Potencjalni rywale są jeszcze nieznani.

Znany jest jednak trzeci towarzyski przeciwnik – 2. sierpnia „Nietoperze” zagrają na wyjeździe z Brighton & Hove Albion. Wtedy to odbędzie się oficjalna prezentacja angielskiego zespołu, a mecz z Valencią ma uświetnić to wydarzenie. W drużynie Brighton gra dwóch byłych zawodników Los Ches - Martin Montoya i Mathew Ryan.

Wstępny schemat przygotowań do sezonu przypomina zeszłoroczną pretemporadę. Wówczas podopieczni Marcelino również mieli zgrupowanie w Szwajcarii i dwa sparingi w trakcie, a następnie zmierzyli się z drużynami z Anglii – Leicesterem oraz Evertonem.

Kategoria: Ogólne | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. benji06.06.2019; 20:25
benjiDo tego sezonu był jeszcze Bruno, a wcześniej jeszcze Vicente. Co za powiązania!
2. Cirian06.06.2019; 20:32
Cirian"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę".