VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sergio Santomé w sztabie Valencii

Michał Muszyński, 31.05.2019; 10:19

Niecodzienny transfer „Nietoperzy”

Dziennikarz radia Onda Cero, Sergio Santomé dołączył do sztabu kierowanego przez Pablo Longorię. 28-letni analityk przekonał Valencię umiejętnością wnikliwej analizy gry i wkrótce dołączy do zespołu Pablo Longorii.

Valencia ma zamiar wzmocnić obsadę sekretariatu technicznego Pablo Longorii. Ma do niego trafić dziennikarz Onda Cero Radio, Sergio Santomé. Zaledwie 28-letni dziennikarz w ostatnich latach pracował w we wspomnianej stacji radiowej jako ekspert specjalizujący się w międzynarodowej piłce nożnej. Wcześniej przez sześć lat pracował w Radio Marca. Jego wiedza i umiejętność analizy gry na tyle przypadły do gustu włodarzom Valencii, iż będzie odpowiedzialny za ocenę rynku piłkarskiego do lat 20. Santomé ma dołączyć do sztabu Longorii w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Ideą Valencii jest inwestowanie w młodych zawodników, których talent można będzie rozwinąć na Mestalla i którzy będą mogli wzmacniać kadrę „Nietoperzy”, bądź zasilać budżet zespołu z Mestalla, będąc sprzedawanymi do kolejnych klubów.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte | Levante-EMV skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Jarunio31.05.2019; 11:56
JarunioDobrze wyszło z Maksimoviciem i zarząd chciałby prowadzić dalej taką polityką. Jeśli ma wynajdować podobnych grajków to dobry ruch sterników Valencii. Witamy na pokładzie.
2. pedro931.05.2019; 14:56
Maksimović to pomysł Pitarcha – byłego dyrektora sportowego, więc ten transfer nie ma nic wspólnego z obecnym zarządem VCF.

Santome? Nic o nim nie wiem. Mieliśmy już jednego komentatora – Neville’a.
Jedno wiem – Longoria zwalczał wszelkimi sposobami już nie „naszego” Vicente. Wygryzł go skutecznie, więc ktoś musiał zająć jego miejsce.

Dziwię się, że władze VCF nie skorzystały z możliwości zatrudnienia któregoś z redaktorów vcf.pl – wysoka jakość analiz gwarantowana :)

3. LukasZ_NS31.05.2019; 15:14
LukasZ_NSRóżnica jest taka, że większość byłych piłkarzy nie przykłada się do swojej pracy i też zostają zatrudnieni ze względu na nazwisko lub osiągnięcia piłkarskie...Może on faktycznie będzie dobry w tym co robi, zobaczymy :)