VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emocjonalny wpis Rodrigo

Damian Lis, 30.05.2019; 18:08

Środkowy napastnik dał upust emocjom

Transferowe plotki dotyczące 28-latka nie mogły zostać niezauważone przez samego zainteresowanego, który w emocjonalnym wpisie na Instagramie przekazał swoje uczucia.

„To co czułem w przeciągu ostatnich kilku dni jest trudne do przekazania słowami. Kiedy tysiące osób skanduje twoje nazwisko na placu ratuszowym to jest to coś niesamowitego. Zdobyłem szacunek i czułem atmosferę, zarówno na stadionie, jak i poza nim, za które nigdy nie będę w stanie wystarczająco mocno podziękować.

Gra na najwyższym poziomie i reprezentowanie Valencii to ogromna odpowiedzialność, ale bez wątpienia takie momenty jak ten, który przeżyłem w czasie powitania drużyny po powrocie z finału, są tego warte. Te chwile rekompensują cały nasz wysiłek i poświęcenie naszych rodzin.

Mam świadomość, że to na co się zdobyliśmy jest czymś historycznym, czymś, co wykracza daleko poza trofeum. Tytuł mistrza oznacza radość i szczęście dla tysięcy ludzi, którzy kochają ten klub i traktują Valencię jako część swojego życia. Wyznacza cel dla nowego pokolenia Valencianistas, które nie miało jeszcze okazji przeżywać radości mistrzostwa.

Kończąc, chciałbym przekazać, że jestem tu ogromnie szczęśliwy, a także pełen uznania. Końcowy rezultat tego sezonu to rezultat maksymalnego poświęcenia w każdym spotkaniu i na każdym treningu, a także szacunku dla klubu i wszystkich kibiców. Z serca dziękuję. Kocham Was”

Kategoria: Ogólne | Instagram skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Liściu30.05.2019; 18:14
Liściu"Jestem tu szczęśliwy " nie brzmi jak pożegnanie... oby moj tok myślenia się sprawdził :)
2. wotek2131.05.2019; 08:12
wotek21Nie ma chyba gracza który by się bardziej obnosił z przywiązaniem do klubu, jak można takiego zawodnika sprzedawać?
Nie na sprzedaż!
3. LukasZ_NS31.05.2019; 15:22
LukasZ_NSJak dla mnie można go sprzedać, jeśli mamy BARDZO dużo zarobić, jest niesamowicie nieregularny, wiek też już taki, że żeby zarobić to trzeba niedługo sprzedać, w obecnym sezonie jakiś taki przytłoczony był jak go pokazywali podczas meczu, może wypalony i potrzeba mu zmiany środowiska...umiejętności ma, ale musiałby grać z drugim napastnikiem, który strzelałby mnóstwo bramek...a takiego nie mamy...