VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Prezydent Valencii o wygranej w pucharze

Drużyna „Nietoperzy” wraz z władzami klubu gościła w siedzibie parlamentu regionalnego, gdzie spotkała się z prezydentem Wspólnoty Walenckiej, Ximo Puigiem. Podczas uroczystej wizyty krótkie przemówienie wygłosił Anil Murthy, dziękując zawodnikom i pracownikom za sukces, jakim jest zdobycie Pucharu Króla.

W ostatnią niedzielę miałem okazję przeżyć niezapomniane chwile. Niemal cała Walencja, z ludźmi z miasta oraz innych miejsc, witała nas na ulicach i zapełniła Mestalla na dwie godziny przed naszym przybyciem. Bardzo emocjonalnie było doświadczać takiego uczucia w stosunku do naszego zespołu i naszego klubu oraz odczuwać takie emocje po tym, jak wspólnie przeżyliśmy cierpienie we tym wspaniałym sezonie. Znów zagramy w Lidze Mistrzów, pośród najlepszych drużyn z Hiszpanii i Europy. Puchar Króla znów jest u nas po 11 latach. Valencia CF jest ponownie zdobywcą pucharu.

Chciałbym podziękować Peterowi Limowi za jego cierpliwość, za jego zaufanie udzielone drużynie i za jego pełne wsparcie w ten projekt i klub, co jest bardzo ważne dla tysięcy ludzi. Chciałbym pogratulować naszym zawodnikom, trenerowi i jego sztabowi szkoleniowemu za to osiągnięcie. Zespół pokazał swoją dojrzałość w odwróceniu swojej formy. Zasługują na sympatię, którą obecnie otrzymują, bardziej niż kiedykolwiek.

Chciałbym również podziękować Mateu Alemany’emu za jego przyjaźń i wsparcie. To wielki profesjonalista, który zna uczucie cierpienia w drodze do wygranej. Powiedział mi co się stanie, jeśli wygramy puchar. Wszyscy pracownicy klubu pracowali bardzo ciężko w tym roku, by obchody stulecia były niezapomniane. Dzięki nim zespół jest tak mocny.

Nie zamierzamy spocząć na laurach i nadal będziemy próbowali rozwijać się. Musimy nadal pracować ciężko, by przybliżyć kolejne sukcesy. To jest początek nowej ery. Teraz jednak musimy świętować i być szczęśliwi. Świat dowiedział się, że wróciliśmy i że chcemy być w gronie najlepszych w Europie każdego roku.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK31.05.2019; 11:26
AMUNT VALENCIA! :)