VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ismael Gutiérrez planem na przyszłość

Damian Lis, 29.05.2019; 09:10

Pablo Longoria zerka w stronę pomocnika Betisu

18-latek był w tym sezonie wyróżniającą się postacią w División de Honor czyli młodzieżowym odpowiedniku Primera Division. Dyrektor sportowy Valencii osobiście spotkał się z zawodnikiem, informując go, że idealnie spełnia wymagania Valencii na pozycję defensywnego pomocnika.

Longoria przedstawił młodzikowi młodemu piłkarzowi również wizję stopniowego wprowadzania zawodnika do pierwszej drużyny, począwszy od Valencia Mestalla, gdzie pomocnik miałby zacząć. W ostatnich tygodniach kontakty Longorii z zawodnikiem Betisu Juvenilu A stały się częstsze, co może wskazywać, że oferta dyrektora Valencii zainteresowała Gutiérreza, jednak wartym wspomnienia jest zainteresowanie ze strony innych klubów hiszpańskich.

Z 18-latka nie rezygnuje również Betis, który desperacko stara się go zatrzymać. Béticos wystosowali ofertę profesjonalnego kontraktu i zaproponowali stopniowe przeniesienie do pierwszej drużyny w przyszłym sezonie. Kluczowy w tej sprawie jest fakt, że pomocnik do tej pory nie przedłużył kontraktu z Los Verdiblancos i od 30 czerwca Gutiérrez będzie wolnym zawodnikiem. Valencia kontynuuje swój projekt przeczesywania rynku w poszukiwaniu największych talentów i wykorzystywania okazji do sprowadzenia ich na Mestalla.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. pedro929.05.2019; 09:45
Nie wiem jak gra, ale strategia VCF jest b.dobra.
Pytanie przy okazji - co z Urosem Raciciem? Też młody, zdolny - czyżby miał być sprzedany zanim pograł sobie na serio? W Tenerifie (na wypożyczeniu) początek miał znakomity.
Sprawa z Maksimoviciem jest jasna - został odkupiony po to, żeby go odsprzedać.
2. El30.05.2019; 00:02
pedro, masz jakies zrodlo co do tego info o Maksimoviciu?
3. pedro930.05.2019; 14:34
superdeporte