VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Oświadczenie Valencii ws. ustawiania meczów

Damian Lis, 29.05.2019; 08:28

Klub reaguje na ostatnie plotki

Valencia wydała stanowcze oświadczenie, w którym potępia zaangażowanie zawodników i innych osób z klubów piłkarskich, w proceder ustawiania wyników spotkań i zdarzeń meczowych.

Klub z Mestalla zdecydował się zabrać głos, ze względu na pojawiające się komentarze po meczu z Realem Valladolid. Sytuacje po których padały bramki w spotkaniu z Pucela, spowodowały lawinę komentarzy w Hiszpanii i na całym świecie. Według informacji które zdobył dziennikarz Nacho Abad, zakłady bukmacherskie wykryły niezwykłą ilość pieniędzy stawianych na wygraną Valencii w tym meczu i zaalarmowały Liga de Fútbol Profesional, a jej prezydent Javier Tebas zgłosił sprawę policji. Nie ma jednak żadnych przesłanek, by Valencia była w jakikolwiek sposób zamieszana w nieuczciwy proceder. Oświadczenie brzmi:

"Valencia CF, jako podmiot absolutnie nie związany z wydarzeniami ostatnich dni, pragnie poinformować, że podejmie stosowne kroki prawne, przeciwko każdemu kto rozpowszechniania nieprawdziwe wiadomości informacje, które próbują powiązać Valencię ze sprawą domniemanego zaangażowania klubów i osób w ustawianie meczów i zdarzeń piłkarskich".

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.