VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Alemany: "Mamy solidną podstawę sportową"

Wojciech Ciuraj, 28.05.2019; 10:15

Wypowiedź dyrektora

Kończący się sezon dla jednych oznacza zasłużony odpoczynek, dla innych okres wzmożonej pracy. Do tej drugiej grupy należy dyrektor generalny klubu – Mateu Alemany.

Włodarzy Valencii czeka parę szalonych miesięcy, podczas których muszą przygotować kadrę na kolejny sezon. Alemany zdaje sobie sprawę, że wiele pozycji wymaga wzmocnień „Gdy przeanalizuje się ostatnie dwa lata, widać jak wiele udało nam się zrobić. Mamy solidną podstawę sportową, wokół której można budować coś wielkiego. Będziemy jednak wprowadzać poprawki, ulepszać obecną kadrę w zgodzie z wizją trenera.”

Piłkarzem, który może odegrać wielką rolę w zbliżający się okienku jest Rodrigo Moreno. Jego ewentualne odejście z pewnością zwiększy aktywność klubu na rynku transferowym. „Rodrigo jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem i pokazuje to w każdym meczu. Jest wyjątkowym graczem i bardzo go cenimy”

Kategoria: Ogólne | El Desmarque skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. pedro928.05.2019; 11:48
Alemany jest solidnym filarem VCF. Bez niego klub popadłby w chaos - wystarczy przypomnieć sobie co się działo za czasów Lay Hoon.
Gdyby Rodrigo odszedł, prawdopodobnie dałoby się jakoś załatać tę dziurę, natomiast odejście Alemanego byłoby katastrofą.
2. tomekg28.05.2019; 14:48
Podobno jest coś na rzeczy z Napoli. Jeśli oni rzeczywiście dają 50 baniek za Rodrigo to jest to oferta marzeń. Brać i się nie zastanawiać. Wypchnąć najsłabsze ogniwo za taką kasę to byłby majstersztyk :)
3. mlodyvcf28.05.2019; 14:52
Najsłabsze ogniwo? Widzę, że żarty się trzymają :D
4. pedro928.05.2019; 15:35
Jak czytałem VCF musi do końca czerwca zbilansować swój budżet, w którym brakuje 42 mln euro (a więc nie jest tak różowo jak myślałem).
Jeśli będzie dobra oferta za Rodrigo, pewnie nie będzie innego wyjścia I trzeba będzie go sprzedać. To w tej chwili najbardziej wartościowy rynkowo piłkarz VCF. Po Guedesa nie ustawi się kolejka chętnych po jego słabych meczach w lidze i wstydliwym występie w CdR.

P.S.
Afera w La Liga - aresztowano 9 osób zamieszanych w ustawianie meczów. Wśród zatrzymanych jest m.in. Borja Fernandez z Valladolid. Mecz Valladolid - Valencia pod lupą, choc na razie nie ma zarzutów wobec VCF.
5. fundmental28.05.2019; 18:15
@tomek
Odsyłam do moich wypowiedzi pod newsem o Mariano.
Najsłabsze ogniwo!!! Obstawiam, że jesteś jednym z tych co Lewego nazywali drewnianym... żałosne.

@pedro9
Też się trochę zmartwiłem czytając o konieczności szybkiego zdobycia hajsu. Ale po chwili przeczytałem raport wypożyczonych. Sprzedaż Medrana, Murillo i ewentualnie Racica trochę załatają dziurę. Dodatkowo można spieniężyć Abdenoura, Sobrino, Vezo, więc nie jest aż tak źle.
Odejście naszego najlepszego napastnika w tym sezonie i tak wydaje się nieuniknione - klub już pracuje nad jego transferem.
Czekamy na rozwój wydarzeń.
AMUNT!
6. tomekg28.05.2019; 21:51
@fundamental - nie obstawiaj, nie wychodzi Ci to :) Lewego akurat nigdy nie uważałem za drewno i bardzo go szanuję (kiedyś nawet dał mi bilety ze swojej puli na Bayern - FC Koln :) Niestety nie mogę patrzeć na Rodrigo, wg mnie naprawdę jest najsłabszym ogniwem. Jest chyba najmniej skutecznym napastnikiem jakiego pamiętam - kibicuję Valencii od ponad 20 lat. Bardzo mi się podoba jego przywiązanie do klubu ale napastnikiem jest słabiutkim. Bardzo chciałbym żeby ktoś go kupił, wg mnie to będzie nasze największe wzmocnienie. Piszę absolutnie na trzeźwo. Pozdrowienia dla tych którzy uważają inaczej niż ja :)
7. zompson30.05.2019; 10:48
zompson@tomekg gotowość Napoli do znacznego pobicia swojego rekordu transferowego na Rodrigo jest chyba dobrą miarą jego klasy ;)
8. zompson30.05.2019; 10:54
zompson+ Alemany król