VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jaume: „Musimy zagrać dobrze w defensywie”

Mateusz Nowacki, 25.05.2019; 17:04

Przedmeczowa wypowiedź bramkarza

Na przedmeczowej konferencji prasowej Jaume Doménech opowiedział m.in jakie dla niego znaczenia ma najbliższe spotkanie, wspomniał finał z 2008 roku oraz odniósł się do swoich ostatnich występów w lidze.

Ziścić marzenia

Dla mnie marzeniem jest wygrana trofeum z Valencią. Teraz mamy szansę je ziścić, w stulecie istnienia klubu. Drużyna na to zasługuje, zważywszy na to co przezwyciężyliśmy w trakcie sezonu. Jesteśmy bardzo pewni, że będziemy w stanie to zrobić.

Klucz do zwycięstwa?

Musimy zagrać dobrze w defensywie, ta jak to mieliśmy z zwyczaju. Gramy dobrze z kontrataku, który dobrze nam wychodził, gdy byliśmy efektywni. Opierając się na tym, chcemy zagrać dobre spotkanie.

Finał w 2008 roku

Oglądałem go w moim rodzinnym mieście. Wszyscy moi przyjaciele kibicują Valencii i to było bardzo ekscytujące. To nie był świetny sezon i wygrana pucharu była czymś bardzo miłym. Wtedy gra z Valencią w finale Pucharu Króla była bardzo odległym marzeniem.

Kibice

Nasi fani powinni być wyróżnieni i powinniśmy im podziękować. Powiedziałbym im, że zespół i sztab szkoleniowy jest tak samo podekscytowany jak oni. Damy z siebie wszystko, aby zabrać puchar z powrotem do Valencii i wspólnie celebrować jego zdobycie. W imieniu wszystkich chcę im podziękować, ponieważ jesteśmy z nich bardzo dumni.

Messi

Najważniejsze jest, aby zobaczyć najlepszą możliwą Valencię CF. Messi to zawodnik zmieniający przebieg gry, ale mierzyliśmy się z nimi przy innych okazjach i, jeśli zespół gra dobrze, to możemy powstrzymać każdego kto jest przed nami.

Późne występy w La Liga

Nie grałem w lidze od meczu z Getafe, miałem także pewne problemy zdrowotne, które przeszkadzały mi być z zespołem przez kilka tygodni. Dobrze widzieć mnie w doskonałej formie i dobrym samopoczuciu.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | Marca skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.