VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia vs. Alavés — składy

Mateusz Nowacki, 12.05.2019; 18:14

Jaume w bramce

Trzech zmian dokonał Marcelino względem ostatniego spotkania z Arsenalem. W ataku u boku Rodrigo zobaczymy Minę. Na skrzydle wystąpi Soler, a Wass zostanie przesunięty do środka. W bramce zobaczymy Jaume.

Valencia CF: Jaume; Gayà, Paulista, Garay, Piccini; Guedes, Parejo, Wass, Soler; Mina, Rodrigo;

Alavés: Pacheco; Duarte, Navarro, Laguardia, Vigaray; Jony, Brasanac, Pina, Aguirregabiria; Calleri, Rolan;

Przypominamy o tegorocznej edycji naszego Forumowego Typera, którego nagrody w bieżącym sezonie ufunduje użytkownik naszej strony, Maciek_1985.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Valencianistas12.05.2019; 20:29
Valencia wygrywa, Valencia B wygrywa, Valencia Basket wygrywa. Co za dzień!
2. craven12112.05.2019; 22:27
craven121Można już powiedzieć , iż sezon był nie w pełni zależny od trenera bo wypadło paru podstawowych graczy na znaczny czas. Największe rozczarowanie sezonu to niestety Kondogbia ponieważ zagrał nie wiele meczy i to nie na najwyższym poziomie. Powiem wiecej ale Cherychev dał więcej w tym sezonie niż Kondo i jeśli w nastepnym sezonie nie da z siebie więcej to będę kosmicznie zawiedziony. Na obecna chwilę największym dobrem VCF jest niestety Parejo bez niego ten sezon byby kompletnie nie udany. Widać to było jak był w niezrozumiałej dla nikogo zapaści formy i jak wtedy drużyna dołowała. Ja chciałbym aby Marcelino został i kontynuował pracę mimo , iż popełnił kilka ogromnych błędów które na szczęście po dzisiejszym zwycięstwie odchodzą w niebyt :). Dla mnie sezon będzie MEEEGA udany jak zdobędziemy PUCHAR. To będzie element zwrotny w naszej drużynie. AMUNT Valencia