VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Chwila wątpliwości dla Rodrigo

Adam Musialik, 12.05.2019; 08:59

Co dalej z przyszłością napastnika?

Rodrigo Moreno jest jednym z największych rozczarowań tego sezonu w Valencii. Po spektakularnej, poprzedniej kampanii w klubie bardzo liczono na jego skuteczność.

Liczby nie są dobre, ponieważ od początku sezonu Hiszpan tylko siedem razy trafiał do siatki w lidze, ale było wśród nich kilka ważnych goli. Dodatkowo cztery bramki zdobył w rozgrywkach Copa del Rey. To oczywiście nie są fatalne statystyki, ale na pewno spodziewano się po nim więcej.

Nieskuteczność i nienajlepsze relacje z Marcelino nie pomagały znaleźć mu swojej najlepszej wersji. Upust swojej złości dał na przykład w meczu z Betisem, kiedy obejrzał czerwoną kartkę i wyleciał z boiska. Latem zeszłego roku, Rodrigo dostał oferty z innych klubów, ale zdecydował się zostać na Mestalla. Pytanie, czy po takim sezonie będzie podobnie?

O tym czy Valencia sprzeda kilka swoich gwiazd zadecyduje końcowa tabela ligi i ewentualny awans do Ligi Mistrzów. Jeszcze nie tak dawno mówiło się, że Rodrigo jest w kręgu zainteresowań Barcelony, a także kilku klubów z Premier League. Jego przyszłość w barwach Los Ches staje pod coraz większym znakiem zapytania.

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Cirian12.05.2019; 11:01
CirianTo że zawodnik jest raz w formie, raz bez - rozumiem. Zwykła rzecz. To jak reaguje na takie sytuacje jest rzeczą zupełnie inną. I zachowania Rodrigo w tym drugim kontekście sprawiają, że jego nazwisko w moich oczach staje się synonimem braku profesjonalizmu. Niezależnie od jego wartości stricte piłkarskiej, pozbyłbym się go już tylko za krnąbrny i toksyczny charakter.
2. chiefer12.05.2019; 18:09
chieferSprzedać czym prędzej, puki jeszcze płacą godziwe pieniądze.