VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Agent Sarabii i Cherysheva w Walencji

Damian Lis, 09.05.2019; 14:06

Spotkanie z przedstawicielami klubu

Ginés Carvajal, reprezentujący interesy m.in. Denisa Cherysheva i Pablo Sarabii gościł jakiś czas temu w Walencji, gdzie spotkał się z przedstawicielami Valencii. Zdaniem mediów tematem rozmów była sytuacja obu wymienionych zawodników i ich potencjalny transfer na Mestalla.

Zarząd Valencii nie zamierza czekać na otwarcie rynku latem i już dokonali już pewnych wzmocnień m. in. napastnik Manu Vallejo, środkowy obrońca Jorge Sáenz, lewy obrońca Salva Ruiz, ale oczywiście jest kilka pozycji, które muszą zostać wzmocnione latem. Jednym z nazwisk, które w Valencii są pisane wielkimi literami, jest nazwisko Pablo Sarabii, gracza, któremu w przyszłym sezonie kończy się kontrakt z Sevillą, co oznacza, że w styczniu 2020 r. może podpisać kontrakt z innym klubem odchodząc za darmo.

Sytuacja zmusza całą Sevillę do odnowienia umowy teraz lub do negocjowania transferu tego lata, ponieważ pół roku później pozostaną z niczym. Tak więc Sevilla, wraz z Monchim na czele, próbuje odnowić kontrakt Sarabii, ale do tej pory jej się to nie udało. Jak mówi dyrektor sportowy zespołu z Sánchez Pizjuán, który spotkał się z piłkarzem: „Pablo nie myśli o okienku transferowym. Wiedza o tym, że po obu stronach panuje spokój, jest korzystna dla obydwu stron”.

Wola Valencii do podpisania umowy z Sarabią jest tak silna, że, jak dowiedziała się gazeta Super Deporte, miały już miejsce spotkania zespołu z Mestalla i agenta Sarabii, Ginésa Carvajala. Należy pamiętać, że jest on również przedstawicielem Denisa Cherysheva, który jest obecnie zawodnikiem Valencii i który także chce podpisać umowę z walencką drużyną. Mimo to Pablo Sarabia był głównym tematem rozmowy. W rzeczywistości Ginés Carvajal spotkał się z przedstawicielami Valencii pod koniec lutego, kiedy to strona walencka nadal nie była zdecydowana na skorzystanie z usług Cherysheva. Dobre relacje agenta z przedstawicielami klubu znad Turii może przynieść bardzo dobre owoce.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. pedro909.05.2019; 15:33
Być może wola VCF do podpisania umowy z Sarabią jest b.silna, ale jak donoszą media dzięki staraniom Monchiego Sarabia jest bliski przedłużenia kontraktu z Sevillą.
Wkrótce przekonamy się jak się skończy ta historia.
2. ThomsonVCF09.05.2019; 16:31
ThomsonVCFCóż, bardzo bym się cieszył z takiego transferu. Za te pieniądze, ze które jest do wyciągnięcia, to byłoby coś pięknego. Kluczowe może się okazać to, czy zagramy w LM.