Wypożyczeni – raport

Adam Musialik, 08.05.2019; 10:21

Sześciu z dziewięciu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Jeison Murillo (FC Barcelona): Kolumbijski obrońca zaliczył 22 minuty w starciu z Celtą (0:2) i nie zaprezentował się najlepiej.

Rúben Vezo (Levante): Jego zespół rozbił Rayo (4:1), a Portugalczyk spędził na boisku pełne 90 minut i zdobył bramkę na 2:0 i był wyróżniającym się zawodnikiem.

Aymen Abdennour (Marsylia):Tunezyjczyk od ponad roku nie zagrał dla Marsylii w Ligue 1. Nie inaczej było w ostatni weekend i obrońca znalazł się poza kadrą na mecz ze Strasbourgiem (1:1).

Uroš Račić (Tenerife): Serbski pomocnik spędził na boisku 90 minut, a jego drużyna odniosła ważną wygraną nad Las Palmas (2:1). Zawodnik obejrzał też żółtą kartkę.

Fran Villalba (Numancia): Jego zespół zremisował 0:0 z wyżej notowanym Albacete. Pomocnik spędził na murawie 90 minut.

Álex Blanco (Alavés): Skrzydłowy nie znalazł się w kadrze na wyjazdowe spotkanie z Realem Sociedad, które jego zespół przegrał 0:1. Od czasu wypożyczenia do Vitorii, tylko raz wszedł z ławki rezerwowych i rozegrał całe 9 minut.

Álvaro Medrán (Rayo Vallecano): Pomocnik w starciu Rayo (0:0) pojawił się na boisku w drugiej połowie i nie wyróżnił się niczym szczególnym.

Nacho Gil (Elche): Wychowanek Valencii leczy kontuzję mięśniową. Nie wiadomo kiedy wróci do gry.

Simone Zaza (Torino): Włoch wrócił po odbyciu kary zawieszenia i zaliczył minutę w derbowym starciu z Juve (1:1).

Kategoria: Ogólne | własne skomentuj Skomentuj (1)