VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #36

Wojciech Ciuraj, 30.04.2019; 15:18

Co słychać w Valencii?

Miniony tydzień nie należał do szczególnie udanych. Podopieczni Marcelino ponieśli dwie porażki w lidze i znacznie utrudnili sobie walkę o Ligę Mistrzów.

Kto zagra w Champions League?

Wydawać by się mogło, że kolejne straty punktowe powinny już dawno pozbawić Valencię szans na udział w najbardziej prestiżowych rozgrywkach na świecie. Jednak trwający sezon w zasadzie co tydzień udowadania nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Kolejne, nieraz sensasycjne straty punktowe kluczowych rywali sprawiają, że walka o czwarte miejsce może trwać do ostatniej kolejki. Niewątpliwie na korzyść Getafe i Sevilli przemawia wymagający dwumecz, który czeka Valencię w Lidze Europy. Pozostaje nam jednak wierzyć, że mimo zmęczenia i braków kadrowych, drużyna odzyska świeżość i po szalonym pościgu udanie zakończy sezon.

Co nas czeka w tym tygodniu?

Kibice z pewnością od dawna wyczekują półfinału Ligi Europy, w którym podopieczni Marcelino zmierzą się z Arsenalem Londyn. Obie drużyny wciąż walczą o Ligę Mistrzów, obie ekipy nie są w optymalnej formie. Choć to Anglicy są uważani za faworyta, Valencia ma kilka asów w zanadrzu. Dodatkowym smaczkiem spotkania będzie osoba Unaia Emerego - trenera, który w czasach gdy pracował na Mestalla, nieraz budził kontrowersje wśród fanów. Po czwartkowym spotkaniu w europejskich pucharach, podopieczni Marcelino podejmą Huescę na wyjeździe.

Kategoria: Ogólne | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.