Wypożyczeni – raport

Adam Musialik, 23.04.2019; 08:55

Tylko trzech z dziewięciu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach, pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Jeison Murillo (FC Barcelona): Tum razem kolumbijski stoper nie znalazł się nawet w kadrze meczowej na spotkanie z Realem Sociedad. Katalończycy wygrali tamto spotkanie 2:1.

Rúben Vezo (Levante): Jego zespół zremisował 2:2 z Espanyolem, a Portugalczyk zdobył swoją pierwszą bramkę w sezonie. W 62 minucie umieścił piłkę w siatce, po bardzo dobrej wrzutce z rzutu wolnego. Ponadto nie zawinił przy straconych bramkach i spisał się dobrze.

Aymen Abdennour (Marsylia):Tunezyjczyk od ponad roku nie zagrał dla Marsylii w Ligue 1. Nie inaczej było w ostatni weekend, gdy po raz kolejny nie znalazł się nawet w kadrze meczowej na spotkanie przeciwko Guingamp (3:1).

Uroš Račić (Tenerife): Serbski pomocnik spędził na boisku 77 minut, ale nie spisał się najlepiej. Jego drużyna uległa 1:3 Almerii.

Fran Villalba (Numancia): Jego zespół zremisował z uległ Cadizowi (1:2), a pomocnik nie znalazł się nawet w kadrze meczowej na to spotkanie.

Álex Blanco (Alavés): Skrzydłowy nie znalazł się w kadrze na domowe spotkanie z Realem Valladolid, które jego zespół zremisował 2:2. Od czasu wypożyczenia do Vitorii, tylko raz wszedł z ławki rezerwowych i rozegrał całe 9 minut.

Álvaro Medrán (Rayo Vallecano): Pomocnik w starciu Hueską (0:0) spędził na boisku 66 minut, ale nie wyróżnił się niczym szczególnym. Obejrzał jednak żółtą kartkę, która będzie skutkować zawieszeniem w kolejnym meczu.

Nacho Gil (Elche): Wychowanek Valencii leczy kontuzję mięśniową. Nie wiadomo kiedy wróci do gry.

Simone Zaza (Torino): Włoch nie grał w ostatniej kolejce Serie A, ponieważ w starciu z Cagliari zobaczył czerwoną kartkę. W ostatni weekend Byki, bez Zazy w składzie, pokonały Genoę 1:0.

Kategoria: Ogólne | własne skomentuj Skomentuj (7)