sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Czeryszew kontuzjowany

Karol Kotlarz, 22.04.2019; 22:47

Uraz kolana Rosjanina

W pierwszej połowie meczu z Realem Betis boisko opuścić musiał Dienis Czeryszew, po tym jak podczas sprintu niefortunnie ułożył nogę. Jak wykazały badania, skrzydłowy doznał urazu kolana i nie zagra do końca sezonu.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Po przeprowadzonych w poniedziałek testach medycznych u Dienisa Czreryszewa stwierdzono uszkodzenie torebki więzadłowej w prawym kolanie oraz złamanie nasady kości piszczelowej. Zawodnik nie zagra do końca sezonu.

Skrzydłowy Valencii w 30. minucie meczu mierzył się w sprinterskim pojedynku z Mandim. Tuż przed linią końcową boiska Rosjanin źle stanął na prawej nodze i upadł na murawę. Czeryszew zszedł do szatni o własnych siłach, a na placu gry zastąpił go Rodrigo. Tuż po meczu klub wystosował oficjalny komunikat, w którym informował o „przeproście kolana” oraz że jego stan „zostanie oceniony w kolejnych dniach”.

W poniedziałek Czeryszew przeszedł badania, które określiły jednoznacznie stopień zaawansowania kontuzji. Uraz Rosjanina jest na tyle poważny, że nie pojawi się już na boisku do końca sezonu, a do pełni sprawności dojdzie po czterech-sześciu tygodniach. W związku z tym możliwe jest ściągnięcie Kang Ina Lee, przebywającego na zgrupowaniu kadry U20 Korei Płd., tak jak przed meczem z Betisem zapowiadał Marcelino.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. mattaj22.04.2019; 23:21
mattajNo pięknie... Nie dość, że co chwile się ktoś sypie to na dodatek mamy teraz bardzo ważne mecze do rozegrania a zmęczenie będzie coraz większe. Nie za bardzo za nim przepadam, ale każdy "żołnierz" się teraz przyda...
2. aniolbezskrzydel23.04.2019; 10:14
Czeryszew - człowiek szklanka. Gdyby nie kontuzje miałby spore szanse zaliczać się to grona zawodników z samego topu, a tak co nabierze wiatru w żagle to musi się leczyć ;/
3. gwiazdor723.04.2019; 12:24
To wykupią go po sezonie skoro taki szklany czy nie?
4. Rokoldo23.04.2019; 12:51
To czekamy na Kang ina :) co do wykupu, chyba powinnismy wylozyc te 7mln; pieniadze nie takie straszne a moze po kontuzji dalej bedzie gral na solidnym poziomie i bedzie dobrym zmiennikiem :)
5. pedro923.04.2019; 13:39
Dla Marcelino to no. 2 na lewe skrzydło, zaraz po Guedesie.
Kontuzja Czeryszewa powoduje, że pomysł Marcelino na Guedesa w ataku traci rację bytu. W tej sytuacji Guedes powinien wrócić na swoją naturalną pozycję. Wcale nie jest przesądzone, że Kang In zostanie ściągnięty z kadry, bo alternatywą może być któryś z 2 Gaya/Lato.
Jeżeli Marcel woli Guedesa w linii ataku, nie wystawia to najlepszego świadectwa dla napastników, szczególnie Sobrino który w ogóle nie gra.
Zatsanawiam się, czy niechęć Marcela do młodych/nowych wynika rzeczywiście z ich słabej dyspozycji, czy też z braku zaufania do ich możliwości.
No bo jak wytłumaczyć np. transfer (nie wypożyczenie!!!!) Sobrino, dlaczego Ferran I Lato grają tak mało, a Kang In spędza czas w najlepszym razie (poza ogonami ostatnio) na ławce.

6. Rokoldo23.04.2019; 13:59
Pedro9, wydaję mi sie że Marcelino po prostu wystawia najlepszy sklad "pod siebie" a nie żeby ogrywac nasza mlodziez.
To jest tak samo jakbys byl szefem i Twoja firma musialaby no np. Zrobić bardzo wazny projekt...to Ty tez powierzylbys zrobienie tego projektu doswiadczonemu pracownikowi, a nie mlokosowi zaczynajacemu swoja przygode w firmie. :)
7. mattaj23.04.2019; 17:31
mattajPrzecież Ferran ostatnio grywa sporo. Nawet bym powiedział, ze na równi z Czeryszewem czy Solerem.