VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sobrino się nie liczy

Adam Musialik, 20.04.2019; 09:26

Napastnik nie dostaje kolejnych szans

Rubén Sobrino przybył do Valencii zimą, po niezłym okresie w barwach Alavés, ale otrzymuje sporadyczne szanse na grę. Nawet w rewanżu LE, przeciwko Villarreal, nie pojawił się na boisku.

Napastnik przychodził na Mestalla z wiedzą, że nie będzie pierwszym wyborem trenera Marcelino, ale z całą pewnością spodziewał się większej ilości minut. Tym bardziej, że w swoim debiucie, przeciwko Celticowi, udało mu się trafić do siatki i zaliczyć asystę. Nie pomaga mu nawet fakt, że może występować na kilku pozycjach z przodu, ponieważ jego rywale mają pewne miejsce w składzie i trener bardzo im ufa.

Ponadto przez kilka tygodni leczył kontuzję uda, przez którą jego status w drużynie jeszcze bardziej zmalał. Mimo wszystko, Sobrino wierzy, że uda mu się powalczyć o miejsce w składzie i nie rozważa odejścia z Valencii. Wie, że latem ktoś z trójki: Rodrigo, Mina, Gameiro prawdopodobnie opuści klub. Ma nadzieję, że Marcelino w końcu spojrzy na niego łaskawszym okiem, bo do tej pory dostał od niego szansę tylko w sześciu meczach (375 minut), a ostatni raz na boisku pojawił się ponad miesiąc temu.

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. Abec20.04.2019; 10:38
Abec"Wie, że latem ktoś z trójki: Rodrigo, Mina, Gameiro prawdopodobnie opuści klub." - niby dlaczego miałoby do tego dojść? oO
2. yyaro20.04.2019; 11:06
No ja akurat chciałbym odejścia Gameiro i Miny. Zostawić tego Sobrino i dokupić porządnego napastnika do pary z Rodrigo. Niby można za niego zgarnąć 50mln, jednak on w Valencii wygląda dobrze. Pasuje do koncepcji Marcela idealnie. Z drugiej strony ma 28lat. Sprzedaż po tym sezonie byłaby chyba najbardziej wartościowa.
3. yyaro20.04.2019; 11:10
Jednak jak sprzedać mamy Rodrigo, a zostanie Mina i Gameiro to będzie klapa. Znów wymiana całego ataku to strzał w stopę. Patrząc realnie to chyba czas zacząć zostawiać swoje gwiazdy nawet jak jest szansa na zarobienie. Chyba powinniśmy budować drużynę właśnie od tych co się w jakimś stopniu sprawdzają.
Rodrigo zrobił się dość powtarzalny i chyba nie zejdzie do poziomu kiedy przyszedł do Valencii - nie wliczając 2och pierwszych meczy.
4. los ches20.04.2019; 16:30
los chesZapomniałem o nim, tak szczerze. Gdyby nie dwa ostatnie artykuły na jego temat, to pewnie dalej nie pamietalbym.
5. Fuh20.04.2019; 20:50
FuhJeden z najglupszych transferow. Trzeba sie z nim pozegnac w lecie, bo bez sensu zeby bral pensje w ogole...
6. FranekVCF21.04.2019; 00:22
No właśnie, po co on przyszedł? Na atak trzeba La Bomby, bo ją Lim przecież obiecał 3 lata temu :D