Wypożyczeni – raport

Adam Musialik, 17.04.2019; 08:31

Pięciu z dziewięciu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Jeison Murillo (FC Barcelona): Kolumbijski stoper wreszcie dostał szansę od Ernesto Valverde, ale tylko dlatego, że trener Katalończyków wystawił na mecz z Hueską (0:0), bardzo eksperymentalny skład. Zawodnik spędził na boisku pełne 90 minut i zaprezentował się nieźle.

Rúben Vezo (Levante): Jego zespół przegrał z Valencią derbowe spotkanie (1:3), a Portugalczyk rozegrał pełne 90 minut. Nie był to jednak najlepszy mecz w jego wykonaniu, podobnie jak reszty defensywy.

Aymen Abdennour (Marsylia):Tunezyjczyk od ponad roku nie zagrał dla Marsylii w Ligue 1. Nie inaczej było w ostatni weekend, gdy po raz kolejny nie znalazł się nawet w kadrze meczowej na spotkanie przeciwko Nimes (2:1).

Uroš Račić (Tenerife): Serbski pomocnik nie znalazł się w kadrze na mecz z Rayo Majadahonda, a jego zespół wygrał pewnie 3:1.

Fran Villalba (Numancia): Jego zespół zremisował z Mallorcą (1:1), a pomocnik spędził na boisku pełne 90 minut. Ponadto obejrzał w tamtym meczu żółtą kartkę. Ewidentnie woli grać w środku pola niż być wystawianym na pozycji skrzydłowego.

Álex Blanco (Alavés): Skrzydłowy nie znalazł się w kadrze na wyjazdowe spotkanie z Espanyolem, które jego zespół zremisował przegrał 1:2.

Álvaro Medrán (Rayo Vallecano): Pomocnik w starciu Athletikiem (2:3) spędził na boisku 69 minut, ale nie wyróżnił się niczym szczególnym.

Nacho Gil (Elche): Wychowanek Valencii leczy kontuzję mięśniową. Nie wiadomo kiedy wróci do gry.

Simone Zaza (Torino): Włoch wreszcie się przełamał i zdobył gola w meczu z Cagliari (1:1). Jednak w 73 minucie musiał zejść z boiska po obejrzeniu czerwonej kartki. Oznacza to, że nie zagra w najbliższy weekend przeciwko Genoi.

Kategoria: Ogólne | własne skomentuj Skomentuj (0)