VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Piccini z kolejnym urazem

Michał Muszyński, 15.04.2019; 10:57

Włoch trafił do szpitala

W derbowym spotkaniu z Levante Cristiano Piccini nabawił się kontuzji, która zmusiła go do przedwczesnego opuszczenia boiska. Po starciu z Luną Włoch nie był w stanie zejść z murawy o własnych siłach – zniesiono go na noszach.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Po przeprowadzonych w szpitalu badaniach, stwierdzono u Cristiano Picciniego uraz nerek. Piłkarz pozostanie w szpitalu na kolejną noc, podczas której jego stan będzie obserwowany przez specjalistów. Przerwa w grze defensora zostanie oszacowana w najbliższych dniach.

Uraz nerek to każde gwałtowne uszkodzenie tych narządów wskutek tępego uderzenia bądź rany penetrującej. Z dużą pewnością można stwierdzić, iż Włoch przegapi dwa najbliższe spotkania Valencii – przeciwko Villarreal i Realowi Betis. Warto wspomnieć, że Piccini był świeżo po powrocie do zdrowia po wcześniejszej kontuzji mięśnia brzuchatego oraz mięśnia płaszczkowatego łydki lewej nogi.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. mlodyvcf15.04.2019; 11:36
Winić możemy tylko i wyłącznie sędziego, nie wiem jak na takim poziomie można pozwalać na taką ostrą grę. Żadnych kartek, to był jakiś żart. Strasznie byłem podirytowany oglądając mecz, szczególnie gdy w końcówce Kangin dostał żółtą kartkę. Niestety kolejny hiszpański sędzia ląduje u mnie na czarnej liście ludzi, którzy powinni zająć się czymś innym niż sędziowaniem
2. pedro915.04.2019; 13:23
Mallenco to doświadczony sędzia, który od dawna ma kłopoty z koncentracją i ze wzrokiem.
Pamiętam jak kilka lat temu w meczu reprezentacji Polski chyba ze Szkocją przeciwnik omal nie urwał Lewandowskiemu nogi, a Mallenco nawet nie odgwizdał rzutu wolnego.
Ten typ tak już ma. Niestety konsekwencje takiego sędziowania ponoszą piłkarze, a nie sędziowie.
3. chiefer15.04.2019; 14:42
chieferRzeźnicy z Levante.