VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Murillo szuka nowego klubu

Michał Muszyński, 12.04.2019; 20:29

Nieudany pobyt stopera w Barcelonie

Jeison Murillo, który obecnie przebywa w Barcelonie na wypożyczeniu z Valencii, rozpoczyna poszukiwania nowej drużyny, po tym jak jego odejście po sezonie z Blaugrany stało się przesądzone.

Kolumbijski stoper w barwach „Dumy Katalonii” od stycznia rozegrał zaledwie 180 minut. Murillo wystąpił w pełnym wymiarze czasowym w dwumeczu Pucharu Króla przeciwko Levante. Barcelonie ciężko będzie wyłożyć za obrońcę 25 mln €, wobec czego Murillo musi rozglądać się za nowym pracodawcą.

Dodatkowo obrońca nie może liczyć zbytnio na powrót do Valencii, gdyż wydaje się, iż Marcelino nie jest zainteresowany dalszą współpracą z obrońcą. Należy również zwrócić uwagę na fakt, iż Kolumbijczykowi nie pomaga przyjście do klubu ze stolicy Lewantu Jorge Sáenza oraz prawdopodobne wykupienie Facundo Roncaglii.

Murillo próbuje otworzyć się na oferty, które miał na stole podczas zimowego okienka transferowego, kiedy to kilka drużyn zabiegało o jego pozyskanie. Obrońca otrzymał wówczas kilka telefonów z zainteresowaniem klubów Premier League czy Bundesligi. Ponadto istniała także opcja powrotu do Serie A z której trafił do Valencii.

Kategoria: Transfery | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE
1. yyaro13.04.2019; 02:07
Wydawało mi się, że dobrze grał w Valencii. Przynajmniej potrafił przyjąć piłkę bo Roncaglia szkoda gadać :)
2. patrickvcf13.04.2019; 02:11
patrickvcfMarcelino ma swoje humorki. Nasz kurde co on ma do Murillo . Jeden z ulubionych perfum przepraszapilkarzy. Li cz żyłem ze będzie tworzył parę stopera z garayem