VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Paulista: „Chcemy dziś wygrać”

Michał Muszyński, 11.04.2019; 07:45

Stoper „Nietoperzy” przed meczem

Gabriel Paulista, który w latach 2013–2015 reprezentował barwy Villarrealu wypowiedział się przed dzisiejszym starciem obu hiszpańskich ekip w ćwierćfinale Ligi Europy. Brazylijczyk zapewnił, iż Valencia zamierza zagrać na 100% i ocenił wagę zbliżającego się dwumeczu.

Głowy piłkarzy Valencii są podzielone pomiędzy różne rozgrywki, czy jednak skupiają się wyłącznie na dzisiejszym meczu?

Na każdych rozgrywkach musimy się skupić w stopniu maksymalnym. Teraz gramy w Lidze Europy, pięknym pucharze i myślimy wyłącznie o tym spotkaniu. Skupiamy się na próbie wyciśnięcia maksimum z tych rozgrywek.

Czego spodziewasz się po dzisiejszym rywalu? Wszakże to drużyna walcząca o utrzymanie w LaLiga.

Jestem teraz po drugiej stronie rywalizacji. Wiem jak to jest grać przeciwko Valencii. Czeka nas bardzo trudny mecz. Villarrealowi nie wiedzie się w tym sezonie na krajowym podwórku, ale w Lidze Europy pokonali dwie dobre drużyny. Jesteśmy bardzo skoncentrowani i będziemy walczyć o zwycięstwo.

Jak myślisz, gdzie dziś będzie większe pragnienie pokonania rywala? W Valencii czy Villarreal?

My chcemy wygrać wszystkie mecze, jakie nam pozostały do końca sezonu. To oznacza, iż pragniemy zagrać także w finale Ligi Europy. Dla Villarreal zwycięstwo nad Valencią zawsze smakuje wyjątkowo. Podobnie jest w Valencii. Szanujemy rywali ale chcemy przywieźć na Mestalla pozytywny wynik.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.