VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #34

Wojciech Ciuraj, 09.04.2019; 22:34

Co słychać w Valencii?

Miniony tydzień upłynął podobnie jak cała dotychczasowa kampania – pod znakiem skrajnych emocji. Po zwycięstwie nad Realem przyszła sensacyjna porażka z Rayo Vallecano.

Koniec świetnej serii

Podopieczni Marcelino serwują nam w obecnym sezonie prawdziwą huśtawkę nastrojów. Chyba nikt nie spodziewał się, że po fantastycznym spotkaniu rozegranym przeciwko Realowi, drużyna w kolejnym meczu po bezbarwnej grze przegra z Rayo. Oczywiście należy oddać piłkarzom, że mają za sobą imponującą serię spotkań bez porażki, a sama gra w 2019 roku wygląda znacznie lepiej. Niemniej, właśnie tych trzech punktów może zabraknąć w końcowej klasyfikacji do upragnionej Ligi Mistrzów.

Koniec sezonu dla Kondogbii?

Nawet najmniej zorientowany fan hiszpańskiej piłki powinien powiązać dobre wyniki Valencii z grą Geoffreya Kondogbii. W ubiegłym sezonie, środkowy pomocnik był jednym z architektów sukcesów klubu. Niestety, ostatnie miesiące są dla zawodnika bardzo trudne ze względu na problemy zdrowotne. W ostatnich tygodniach Kondogbia pokazał, że najgorsze już za nim i znów tworzył wraz z Parejo jeden z najlepszych duetów środkowych pomocników w lidze. Niestety tuż przed najważniejszymi meczami sezonu, reprezentant Republiki Środkowej Afryki doznał poważnego urazu, który najprawdopodobniej wyklucza go z gry do końca rozgrywek. Pozostaje trzymać kciuki za zdrowie Kondogbii i jednocześnie liczyć, że jego absencja będzie jak najmniej widoczna w decydujcym momencie sezonu.

Kategoria: Ogólne | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.