VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo zawieszony na jeden mecz (Aktualizacja!)

Karol Kotlarz, 04.04.2019; 23:06

Valencia składa odwołanie

Podczas meczu z Realem Madryt żółtą kartkę, piątą w tym sezonie, ujrzał Dani Parejo. Kapitana „Nietoperzy” czeka przymusowa przerwa, jednak Los Ches złożyli już odwołanie od decyzji arbitra Santiago Jaime Latre.

W 65. minucie spotkania z „Królewskimi” doszło do starcia Daniego Parejo z Lucasem Vázquezem. Zawodnik gości upadł na murawę, a sędzia ukarał kapitana Valencii żółtą kartką. Powtórki telewizyjne pokazały jednak, że decyzja arbitra mogła być zbyt pochopna, a kara dla pomocnika „Nietoperzy” niewskazana. Kontrowersyjna kartka dla Parejo jest piątą, którą gracz Valencii ujrzał w tym sezonie co oznacza, że nie zobaczymy go w nadchodzącym meczu przeciwko Rayo Vallecano.

Według informacji podanych przez Deportes Cope Valencia klub złożył już odwołanie od decyzji arbitra do Komitetu Rozgrywek, dołączając materiał video do pisemnego podania. Zdaniem Valencii między zawodnikami nie doszło do kontaktu, który skutkowałby otrzymaniem żółtej kartki przez Parejo.

Sam zainteresowany odniósł się do całego zajścia, mówiąc: „To niepotrzebna kartka. To była tylko akcja. To prawda, że przeze mnie Lucas upadł, ale to pierwszy mój faul w tym spotkaniu. Cóż, miałem cztery kartki i jakiś mecz musiałbym opuścić, teraz lub pod koniec sezonu. W sobotę nie będę w stanie zagrać, lecz mamy zawodników odpowiedniej jakości i ten, który mnie zastąpi poradzi sobie”.

Aktualizacja

Komitet Rozgrywek pozytywnie rozpatrzył apelację Valencii i anulował żółtą kartkę otrzymaną przez Daniego Parejo w meczu z Realem Madryt. Oznacza to, że na koncie pomocnika są nadal cztery kartki (od jedną od zawieszenia) i będzie on mógł wystąpić w meczu z Rayo Vallecano.

Kategoria: Ogólne | El Desmarque Valencia | Deportes Cope Valencia skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. lasio05.04.2019; 10:08
Wyzerował się i będzie miał odpoczynek- pożyteczne z pożytecznym.
2. kamileqq8705.04.2019; 15:27
kamileqq87"Komitet Rozgrywek pozytywnie rozpatrzył apelację Valencii". Aż dziwnie się to czyta patrząc na historię naszych apelacji wszelakich ;)
3. mlodyvcf05.04.2019; 16:45
Najwidoczniej i komitet był zachwycony grą Parejo i odwiesili mu karę by zobaczyć go w nadchodzącym spotkaniu :D
4. lasio05.04.2019; 20:38
Bez sensu- teraz pewnie dostanie kartkę z Betisem i na Atletico go braknie