VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

16 meczów bez porażki z rzędu

Adam Musialik, 03.04.2019; 18:51

Valencia pobije dziś klubowy rekord?

Ostatni raz piłkarze Valencii schodzili z boiska pokonani 22 stycznia, po starciu z Getafe w Copa del Rey. Od tamtej pory nie zaznali smaku porażki i wyrównali tym samym klubowy rekord, który wynosi 16 spotkań. Aby go pobić, dziś wieczorem nie mogą ulec Realowi Madryt.

Warto jednak przypomnieć , że Los Ches mają w tym sezonie spore problemy z wygrywaniem, zwłaszcza na Estadio Mestalla. Dziś jednak nikt nie zadowoli się remisem. Drużyna walczy o awans do Ligi Mistrzów i wszyscy są maksymalnie zmotywowani. Podsumowując, w dotychczasowych 15 meczach ligowych u siebie, zespół zanotował tylko 4 wygrane, aż 10 remisów i 1 porażkę.

Jeśli Valencia zanotuje dziś swoje 17 spotkanie bez porażki z rządu, to pobije swój rekord z sezonu 1941/42. Ostatnie pojedynki na Mestalla, z Realem , mogą pozytywnie nastrajać fanów Nietoperzy, ponieważ Królewskim na sześć ostatnich prób, tylko dwa razy udało się wywieść trzy punkty ze stolicy Lewantu . Jest więc spora szansa, że dziś wieczorem zobaczymy jak Los Ches biją swoje historyczne osiągnięcie.

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.