sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Coquelin i Sobrino kontuzjowani

Karol Kotlarz, 29.03.2019; 17:11

Dwóch zawodników opuści mecz z Sevillą

Do grona zawodników borykających się z urazami w ostatnich dniach dołączyli Francis Coquelin i Rubén Sobrino. Obaj doznali kontuzji, które wykluczają ich występ w nadchodzącym meczu przeciwko Sevilli.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Po przeprowadzonych w czwartek testach medycznych, u Francisa Coquelina stwierdzono kontuzję mięśni w ścięgnie uda prawej nogi. Jego stan zostanie oceniony w nadchodzących dniach.

Po przeprowadzonych w czwartek testach medycznych, u Rubéna Sobrino stwierdzono kontuzję mięśnia smukłego prawej nogi. Jego stan zostanie oceniony w nadchodzących dniach.

Problemy ze zdrowiem pomocnika ujawniły się we wtorek. W ostatnich dwóch dniach Francuz trenował indywidualnie. W czwartek miał dołączyć do kolegów, jednak po przeprowadzeniu testów medycznych zdecydowano inaczej. Zdaniem walenckich mediów występ Coquelina i Sobrino przeciwko Sevilli jest wykluczony. Pod znakiem zapytania stoi też udział obu graczy w następnym ligowym meczu z Realem Madryt. W wyjazdowym spotkaniu na Estadio Ramón Sanchez Pizjuan prawdopodobnie zabraknie też Cristiano Picciniego, który doznał urazu łydki.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. pedro929.03.2019; 20:51
Skoro kontuzji nabawili się w czasie przerwy reprezentacyjnej, może to sugerować nieodpowiednie obciążenia treningowe.
O ile kontuzja Sobrino nikogo chyba specjalnie nie rusza, o tyle brak Coquelina to poważne osłabienie.
2. longer31.03.2019; 10:10
longerCoq jest więcej kontuzjowany niż zdrowy