sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #33

Wojciech Ciuraj, 27.03.2019; 22:09

Co słychać w Valencii?

W minionym tygodniu obchodziliśmy stulecie ukochanego klubu. Wśród świętujących okrągłe urodziny nie zabrakło największych legend Valencii.

Okrągłe urodziny

18 marca, tysiące ludzi przeszło ulicami miasta w radosnym pochodzie z okazji okrągłych urodzin Valencii. Wielu zasłużonych graczy przyłączyło się do tej formy obchodów, niosąc replikę flagi założycielskiej klubu. Wśród nich byli m.in. Mario Kempes, Claudio López czy Amedeo Carboni. Obecność weteranów a także wielu czynnych piłkarzy w przeszłości reprezentujących barwy Valencii pokazuje jak wielkim uznaniem cieszy się klub. Czego życzyć Nietoperzom w kolejnych latach? Mądrego zarządzania, cierpliwości i odrobiny szczęścia. Idealnym zwieńczeniem obchodów stulecia byłoby dodanie do klubowej gabloty nowego trofeum. Podopieczni Marcelino są blisko realizacji tego celu.

Przerwa reprezentacyjna

Duże natężenie spotkań to wyzwanie nawet dla klubów z najbardziej kompletnymi kadrami. Przerwa reprezentacyjna przyszła w dobrym momencie. Podopieczni Marcelino mieli okazję odpocząć przed serią kluczowych dla tego sezonu spotkań. Część piłkarzy dobrze zaprezentowała się w swoich kadrach narodowych i wraca do klubu mocno podbudowana, co może mieć niebagatelne znaczenie przed spotkaniem z Sevillą

Rodrigo odejdzie?

Powrót snajpera do dyspozycji z ubiegłego sezonu sprawił, że ponownie wzbudza on wielkie zainteresowanie. Wśród klubów poważnie rozważających jego zatrudnienie, wymienia się Barcelonę i Inter. Dobra gra w klubie, a także mocna pozycja w reprezentacji prowadzonej przez Luisa Enrique, podbijają wartość zawodnika po słabej jesieni. Przyszłość Rodrigo zależeć będzie od wysokości ofert, a także od tego czy klub zagra w przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

Kategoria: Ogólne | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.