sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guedes wrzuca wyższy bieg

Adam Musialik, 20.03.2019; 08:33

Przełamanie Portugalczyka

Kontuzje nie pomagały Gonçalo Guedesowi w trwającym sezonie. Skrzydłowy przegapił sporo meczów, a kiedy wracał, nie potrafił pokazać pełni umiejętności. Wydaje się jednak, że kłopoty ma już za sobą.

Fani Valencii ponownie zaufali najdroższemu zawodnikowi w historii klubu. Ostatni tydzień był dla Guedesa decydujący. Po słabym, pierwszym spotkaniu z Krasnodarem spadła na niego krytyka i 22-latek wiedział, że musi jak najszybciej zdobyć gola. W ciągu kilku dni sytuacja się odmieniła, ponieważ Portugalczyk zdobył decydującą bramkę i w rewanżu przesądził o awansie Valencii.

Skrzydłowy jest obecnie w najlepszej formie fizycznej w trwającym sezonie. To bardzo dobra wiadomość dla Los Ches, którzy mają na horyzoncie kilka kluczowych spotkań, a nieprzewidywalność i niekonwencjonalność gry Guedesa może być w nich decydująca. Tylko zawodnik jego kalibru jest w stanie uratować swoją drużynę w ostatnich minutach meczu, jak choćby z Krasnodarem.

W takich momentach, wydanie 50 milionów euro na jego transfer staje się bezcenne. Oczywiście, przed Portugalczykiem jeszcze sporo do poprawy, ale zaufanie Marcelino dało mu pewność siebie i możliwość powrotu do optymalnej formy.

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LimaK20.03.2019; 13:24
Oby...
2. yyaro20.03.2019; 17:40
Guedes i Rodrigo. Oni potrafią zagrać fenomenalnie i jak są w formie to potrafią wklepac 2 bramki i wygrać mecz. Dorzucić Kondogbie i mamy power. Oby zaiskrzyli tak jak przy bramkach z Krasnodarem. Ja ciągle mam przeczucie że w tym sezonie wyskocza. Czyli pozostała końcówka sezonu. Rodrigo wreszcie coś strzela a Guedes już jakby odmieniony. Mnie martwi Kondogbia bo on jest mega ważny. Jak Kondo jest w formie to i Parejo gra swoje.
3. chiefer20.03.2019; 17:58
chieferCieszy powrót Gonzalo do zdrowia. Na razie za bardzo chce się wykazać, strzelić i często gra na siebie. Będzie się jednak rozkręcał. To dobry zawodnik.