sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #32

Wojciech Ciuraj, 19.03.2019; 23:35

Co słychać w Valencii?

Miniony tydzień mógł wzbudzić w kibicach mieszane uczucia. Z jednej strony, awans do następnej rundy Ligi Europy wywalczony w dramatycznych okolicznościach, z drugiej kolejny bezbarwny remis w lidze.

Gramy dalej!

Oglądanie ukochanej drużyny przysparza w obecnym sezonie wielu, często skrajnych emocji. Podopieczni Marcelino zafundowali nam kolejny dreszczowiec ze szczęśliwym zakończeniem. Bramkowy remis w Rosji dał Nietoperzom awans do kolejnej rundy, w której Valencia zmierzy się z rywalem zza między – Villarealem. Dla Żółtej Łodzi Podwodnej, Liga Europy może być ostatnią szansą na uratowanie sezonu. Nie ulega wątpliwości, że będzie to bardzo zacięty dwumecz. I nie tylko ze względu na podtekst derbowy. Odkąd zwycięstwo w Lidze Europy daje udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów niewiele drużyn lekceważny te rozgrywki. W przypadku wyeliminowania Villarealu, kolejnym rywalem Valencii będzie zwycięzca pary Napoli-Arsenal.

Stracona szansa?

Obecna kampania niewątpliwie przejdzie do historii rozgrywek. Rezultat niedzielnego spotkania był już szóstym bezbramkowym remisem w tym sezonie. Marcelino uparcie powtarza na konferencjach prasowych, że jedynym brakującym ogniwem są bramki, a pozostałe elementy gry zespołu funkcjonują bez zarzutu. Wydaje się jednak, że mimo zażegnania kryzysu, drużynę wciąż trapią te same problemy i dopiero letnia przebudowa może pomóc je rozwiązać. Przed Valencią arcyważne pojedynki z Sevillą i Realem, które powinny rozstrzygnąć czy marzenia o miejscu premiowanym grą w Lidze Mistrzów należy odłożyć na przyszły sezon.

Kategoria: Ogólne | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.