sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Chciałem uniknąć wylosowania Valencii”

Michał Muszyński, 16.03.2019; 12:06

Javi Calleja o wylosowaniu Los Ches

Szkoleniowiec Villarreal, Javi Calleja przyznał, iż drużyna „Nietoperzy” była jedną z tych, które chciał uniknąć w ćwierćfinale Ligi Europy.

Trener Subamarillos spodziewa się trudnego pojedynku:

To będzie skomplikowany dwumecz, Valencia jest drużyną, którą bardzo dobrze znamy ze świetnym składem, świetnym trenerem. Nie ukrywam, że wolałem trafić na inny zespół, jednak los skrzyżował nasze drogi i teraz musimy zagrać bardzo dobry dwumecz, jeżeli poważnie myślimy o kolejnej fazie rozgrywek. Nasza motywacja jest na maksymalnym poziomie.

Calleja pamięta czasy dwumeczu Valencii z Villarreal w półfinale Pucharu UEFA, zagrał w zremisowanym przez obie drużyny 0:0 spotkaniu na ówczesnym El Madrigal:

Od tamtej pory dużo się zmieniło, okoliczności nadchodzącego dwumeczu będą inne, mam nadzieję, iż tym razem to my wyjdziemy zwycięsko z tej rywalizacji. Na kogokolwiek byśmy nie trafili, czeka nas trudne zadanie. Teraz musimy skupić się na lidze. Kiedy przyjdzie czas rozgrywek europejskich, wówczas skupimy się na Valencii. Każdy błąd popełniony w spotkaniu z Valencią będzie nas drogo kosztował. Kluczem będzie koncentracja.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. longer16.03.2019; 18:04
longerChyba skutecznie buduje wiarę w siebie naszych rywali :)