sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia z większą pulą biletów na finał CdR?

Michał Muszyński, 01.03.2019; 17:35

Ilu kibiców Ches zasiądzie na trybunach Benito Villamarín?

Znamy ilość miejsc przeznaczonych dla Valencii w finałowym spotkaniu Copa del Rey na Estadio Benito Villamarín. Władze „Nietoperzy” liczą, iż uda im się zwiększyć pulę wejściówek dla kibiców z Mestalla.

Ilość miejsc przeznaczonych dla kibiców każdego z finalistów krajowego pucharu były tak naprawdę znane już w momencie ogłoszenia stadionu – gospodarza. Z chwilą zakomunikowania przez Alfredo Oliverasa, że finał zagości na stadionie Betisu, Estadio Benito Villamarín, wiadome było, iż obaj finaliści otrzymają po 40% krzesełek stadionu, zaś pozostała ilość miejsc przypadnie Hiszpańskiej Królewskiej Federacji Piłki Nożnej. Tym razem swoją część prawdopodobnie otrzyma również miasto Sewilla.

Stadion Realu Betis mieści 60 720 widzów. Do każdego z finalistów trafi więc po 24 288 biletów. 12 144 miejscówek przypadnie Federacji. Ze względów bezpieczeństwa, liczby te zostaną zmniejszone odpowiednio do 23 200 dla każdego z członków finału oraz 11 000 dla Federacji. Valencia nie wyklucza jednak zwiększenia swojej puli biletów. Wszystko przez doświadczenia z poprzednich finałów krajowego pucharu, kiedy to FC Barcelona grając w finale nie wykorzystywała w 100% swojej puli biletów. Więcej z pewnością dowiemy się w najbliższych dniach, kiedy to dokładnie zostaną określone zasady dystrybucji wejściówek. Wśród sympatyków „Nietoperzy” zapotrzebowanie z pewnością przekraczać będzie fizyczne możliwości stadionu.

Kategoria: Ogólne | eldesmarque skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. poras1003.03.2019; 19:55
poras10Wie ktos moze jak ogarnac bilet na taki mecz i ile by to kosztowalo +/-?