sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jorge Sáenz: „Muszę zachować chłodną głowę”

Michał Muszyński, 28.02.2019; 08:28

Młody obrońca tłumaczy, czemu wybrał Valencię

Urodzony w Santa Cruz de Tenerife stoper w wypowiedzi przy okazji odbioru nagrody za osiągnięcia w mijającym miesiącu wypowiedział się na temat ostatnich dni okienka transferowego oraz powodów wyboru drużyny „Nietoperzy”.

Najnowszy nabytek Valencii, Jorge Sáenz zapewnił, że ostatnie dni zimowego okienka transferowego były dla niego bardzo intensywne, między innymi z powodu wielu ofert, jakie otrzymywał z klubów zainteresowanych jego usługami. Uznanie 22-latka zdobył ostatecznie walencka drużyna, między innymi dlatego, iż będzie on mógł spokojnie dokończyć sezon w Tenerife i przygotować się do przyszłego sezonu.

Obrońca wypowiedział się na ten temat podczas odbioru nagrody dla najlepszego zawodnika miesiąca w drużynie Chicharreros. To już trzecie z rzędu wyróżnienie dla młodego stopera. Przypomnijmy, że Valencia nabyła 50% praw ekonomicznych do zawodnika. Sáenz podkreślił, iż obecnie skupia się wyłącznie na grze w kanaryjskim klubie: „Muszę zachować chłodną głowę do końca mojego pobytu w Tenerife. Transfer został dopięty w styczniu, zaś ta nagroda jest potwierdzeniem mojej koncentracji i pełnego profesjonalizmu”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.