VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Jaume będzie grał przez cały Puchar Króla”

Mateusz Nowacki, 27.02.2019; 14:54

Przedmeczowa wypowiedź trenera

Przed nami decydujące starcie z Betisem w Pucharze Króla. Przedmeczowej wypowiedzi udzielił trener Marcelino.

Oczekiwania względem meczu

My oraz Betis mamy swoje własne tożsamości. Betis to zespół, którego gra opiera się o posiadanie piłki. Miewaliśmy przeciwko nim bardzo podobne mecze wiemy, jak być skuteczni. Betis będzie miał długie okresy posiadania piłki, a my będziemy atakować i kontratakować tyle razy ile zdołamy. Betis jest także niebezpieczny z kontry, więc będziemy musieli się dobrze bronić. Drużyna, która będzie najlepiej bronić, przejdzie do finału, ale my skorzystamy z filozofii, która zapewni nam zwycięstwo.

Przedmeczowa atmosfera

To mecz rozgrywany w naszych głowach i sercach, ale w tej kolejności emocje nie mogą wziąć nad nami góry. Jesteśmy bardzo podekscytowani, ale musimy dobrze do tego podejść, żeby osiągnąć najlepszą wydajność. Wszyscy chcemy dojść do finału. Musimy być zjednoczeni, aby nie przerodziło się to w niepokój. W trudnych chwilach chcemy poczuć wsparcie fanów.

Betis

Betis jest bardzo konsekwentnym zespołem i rozgrywają dobry sezon. Mają dobrze zdefiniowany styl gry i piłkarzy w dobrej formie tj. Canales czy Lo Celso. Grają dobrą piłkę, pokonali na wyjeździe Barcelonę oraz Milan, ale my też jesteśmy w dobrej formie i gotowi, aby spróbować dostać się do finału.

Obowiązek awansu

Nie możemy popełnić błędu myśląc, że wszystko zostało rozstrzygnięte w pierwszym meczu. Mamy obowiązek dokończyć dzieła i zrobić wszystko, żeby wygrać, ale futbol jest nieprzewidywalny. Będziemy cierpieć na boisku i ciężko pracować tak, abyśmy po meczu mogli być z siebie zadowoleni. Nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte, wszystko będzie jasne po 90. minutach.

Jaume czy Neto?

Jaume będzie grał przez cały Puchar Króla, ponieważ tak ustaliliśmy na samym początku. Jest niezwykłym profesjonalistą, wzorowym kapitanem i bramkarzem Valencii CF do którego mamy pełne zaufanie.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE
1. LukasZ_NS27.02.2019; 18:45
LukasZ_NSI tu jest właśnie problem z myśleniem u Marcela, my zawsze próbujemy się podporządkować stylowi gry przeciwnika, a nie narzucić swój i stąd te remisy...

Jeszcze bardziej absurdalne jest to, że drużyna potrafi grać bardzo dobrze co pokazał początek tamtego sezonu czy w tym sezonie kilka spotkań jak odrabianie bramek w CDR czy mecz z Barcelona gdzie niby się broniliśmy, ale jak przyszło do kontry to praktycznie cały zespół parł do przodu jak najszybciej i oddawali strzał, a nie wracali piłkę na własną połowę będąc już w polu karnym przeciwnika czy przed...