sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Dziesięciu Valencianistas w Fútbol Draft

Karol Kotlarz, 23.02.2019; 13:29

Wyróżnienie dla piłkarzy

Rozdane zostały nominacje do Fútbol Draft. Wśród 132 wybranych zawodników znalazło się aż dziesięciu przedstawicieli Valencii.

Cristian Rivero, Guillem Molina, Hugo Guillamón , Álex Centelles , Jesús Vázquez, Pascu, Pablo Jiménez i Ferran Torres oraz przebywający na wypożyczeniach Álex Blanco i Fran Villalba – oto dziesiątka zawodników Valencii nominowana w tegorocznym Fútbol Draft.

Na początku każdego roku komitet techniczny, którego członkami są m.in. Luis de la Fuente, Santi Denia, David Gordo, Julen Guerrero, Iñaki Sáez i Vicente Miera wybiera stu trzydziestu dwóch najlepszych hiszpańskich graczy urodzonych po 1 stycznia 1998 roku. Na kolejnych spotkaniach w oparciu o postępy i wyniki, komitet uszczupla listę kandydatów – po drugim jest już ich 55. Ostatecznie spośród nich wybierane są trzy jedenastki – złota, srebrna i brązowa. W ubiegłym roku do złotej jedenastki trafił Carlos Soler, zaś do srebrnej Toni Lato.

W tym roku nowością jest możliwość głosowania na swoich ulubieńców przez kibiców. Po trzecim zebraniu komitetu technicznego i po zmniejszeniu liczby kandydatów będzie można oddać swój głos, a zwycięzcy otrzymają nagrodę Futbol Draft del Público.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Cirian23.02.2019; 14:14
CirianCiekawe na kogo głosowali w 1997 r. ;-)