VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Neto i Piccini z urazami

Karol Kotlarz, 16.02.2019; 16:10

Kontuzje po meczu Ligi Europy

Dwóch zawodników Valencii ma kłopoty ze zdrowiem po czwartkowym spotkaniu z Celtikiem. Cristiano Piccini ma problem z mięśniem przywodziciela, zaś Neto złamał palec. Pomimo kontuzji Brazylijczyk chce wystąpić w kolejnym meczu.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Po przeprowadzony w piątek testach medycznych stwierdzono, że Norberto Murara ‘Neto’ doznał złamania palca wskazującego prawej dłoni, bez przemieszczenia. Jego stan zostanie oceniony w najbliższych dniach.

Szacuje się, że Brazylijczyk powróci do pełni sprawności w dwa-trzy tygodnie. Wszystko wskazuje na to, że miejsce Neto między słupkami zajmie Jaume, choć sam brazylijski golkiper chce grać pomimo urazu. Miałby on wystąpić ze specjalną blokadą na kontuzjowanym palcu. Ostateczną decyzję o tym, który z bramkarzy zagra w meczu z Espanyolem podejmie Marcelino po konsultacji z lekarzami.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Cristiano Piccini doznał kontuzji mięśnia przywodziciela lewej nogi. Przejdzie on kolejne badanie w poniedziałek.

Pewnym jest, że Włoch nie zagra w spotkaniu z Espanyolem. Długość przerwy w grze prawego obrońcy zostanie oceniona dopiero po poniedziałkowych badaniach. Niewykluczone, że Piccini opuści również mecze z Celtikiem oraz Leganés. Miejsce włoskiego defensora w składzie może zająć Wass lub Roncaglia.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS16.02.2019; 16:23
LukasZ_NSPomimo tego, że Domenech nie broni pewnie wolałbym, żeby zagrał teraz, a Neto dostał wolne teoretycznie dość łatwe mecze mamy...Espanyol, Celtic z przewagą 2 bramek, Leganes etc...
2. Qnick198616.02.2019; 21:15
Qnick1986Wass zastąpi Picciniego, bo Marcelino mógł powołać tylko 2 stoperów, tj. Roncaglię i Garaya. Paulista jest kontuzjowany i Diakhaby zawieszony. Jako, że Gaya wrócił to przypuszczalnie linia obrony wyglądała będzie:
Wass--Roncaglia--Garay--Gaya