sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #29

Wojciech Ciuraj, 13.02.2019; 18:40

Co słychać w Valencii?

W minionym tygodniu ponownie przeżywaliśmy wielkie emocje w Pucharze Króla. Mimo remisów w rozegranych w tym czasie spotkaniach, należy uznać, że podopieczni Marcelino kryzys mają już za sobą.

Marzenia o finale

Bramkowy remis na trudnym terenie jakim niewątpliwie jest Estadio Benito Villamarín może cieszyć. Wynik ten stawia Valencię w uprzywilejowanej pozycji przed rewanżem na własnym stadionie. Warto podkreślić, że po raz kolejny w tym sezonie podopieczni Marcelino osiągnęli korzystny rezultat w końcówce spotkania. Na tym etapie sezonu nikt nie ma już wątpliwości co do wielkiego charakteru tej drużyny. Nie należy jednak popadać w hurraoptymizm. Drużyna Quique Setiena zrobi wszystko by wystąpić w finale, który rozegrany zostanie...na ich stadionie. Spotkanie rewanżowe odbędzie się 28 lutego.

Debiutanci

Obecna sytuacja kadrowa pokazuje, że działacze mieli nosa co do zimowych transferów. Facundo Roncaglia zadebiutował na Mestalla w spotkaniu z Realem Sociedad. Argentyńczyk wobec absencji pozostałych stoperów wyszedł w pierwszym składzie i zaprezentował się bardzo solidnie. Wiele wskazuje na to, że także Rubén Sobrino, rozegra wkrótce pierwszy mecz w nowych barwach. Kontuzja Santiego Miny, a także bardzo napięty terminarz sprawiły, że jest on jednym z dwóch napastników powołanych na spotkanie z Celticiem Glasgow.

Kategoria: Felietony | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.