sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Neto powinien też grać w CdR?

Adam Musialik, 04.02.2019; 12:47

Możliwa rotacja w bramce

Jaume jest faworytem do bronienia w półfinale Copa del Rey, przeciwko Betisowi. Jednak bardzo dobra postawa Neto wywołała debatę na temat obsady bramki w rozgrywkach pucharowych.

Zawodnicy i trenerzy Valencii mają już w głowie tylko czwartkowe spotkanie z Betisem. Na Benito Villamarin ma wyjść najsilniejsza możliwa jedenastka Los Ches. Wobec tego pojawiają się wątpliwości czy trener Marcelino dotrzyma słowa danemu przed sezonem Jaume Doménech, czy jednak z racji rangi spotkania postawi na Neto. Hiszpański goalkeeper zanotował sporą pomyłkę w meczu z Getafe, która na szczęście nie doprowadziła do odpadnięcia jego ekipy z Pucharu Króla.

Jaume jest znakomitym profesjonalistą, ale od finału brakuje zaledwie dwóch kroków i być może szkoleniowiec nie powinien iść na ustępstwa. Prawdą jest, że Neto Murara prezentuje w ostatnim czasie bardzo dobrą formę. Jego gra i zrozumienie z formacją obronną prowadzi do zacieśnienia szyków defensywy, która w trwającym sezonie prezentuje się bardzo dobrze, zwłaszcza w La Liga. Ostateczny wybór należy do Marcelino, ale na szczęście Valencia ma dwóch świetnych bramkarzy.

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. mateuszcanoe04.02.2019; 12:52
Niech neto broni w Copa, a Jaume'a wpuścić w lidze ze słabszymi rywalami.
2. fundmental04.02.2019; 17:25
Odkąd Jaume gra to pamiętam tylko jeden błąd jaki mu się przytrafił. W ostatnim meczu CdR z Getafe. Poza tym to jest pewnym punktem i niezwykle zaangażowanym jak już jest na boisku. Uważam, że rotowanie składem nie będzie ok wobec Jaume. Gra w CdR i z nim drużyna doszła do półfinału - za taką postawę się nagradza zawodników, a nie degraduje.

Neto lepszy, ale on ma swoją ligę i ligę europy. Nie można pozwolić na to, by Jaume czuł się u siebie jak niechciany.

Amunt Jaume!
3. gwiazdor704.02.2019; 18:15
Zgadzam się z fundamental. Jaume przypadło granie w CdR i powinien grać do samego końca, bo również dzięki jego interwencjom awansowaliśmy. Mam nadzieję że ten koniec będzie dla nas szczęśliwy ;) Odstawienie go przyniosłoby więcej strat niż korzyści, bo nie wyobrażam sobie że po czymś takim by został w klubie i znów trzebaby łatać dziurę, a tak chyba wszyscy jesteśmy spokojni że w razie potrzeby mamy świetnego zmiennika.
4. zompson04.02.2019; 19:46
zompsonPopieram przedmówcę
5. RaFaL04.02.2019; 20:23
RaFaLTo było by Poprostu chamskie. I faktycznie mogło by narobić niezłego kwasu.
6. staste7705.02.2019; 09:26
staste77Zgodnie z umową powinien bronić Jaume.
A poza tym ta zmiana zasiałaby niezły ferment w drużynie. Mam nadzieję, że Marcelino tak to widzi :-)