VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo: „Tutaj naprawdę musisz biegać”

Mateusz Nowacki, 03.02.2019; 02:24

Pomeczowe wypowiedzi zawodników

Dani Parejo, Neto oraz Geoffrey Kondogbia udzielili pomeczowych wywiadów, w których to odnieśli się m.in do przebiegu spotkania oraz do formy zespołu.

Parejo

Mecz

Zagraliśmy świetne spotkanie. Wyszliśmy na 0:2 na tak trudnym terenie i mieliśmy szanse na zdobycie kolejnych bramek – tak jak oni. Tutaj naprawdę musisz biegać i walczyć, aby uzyskać dobry wynik. Cierpieliśmy na początku drugiej polowy, ale to normalne. Zespól jest podbudowany tym remisem. To dla nas bardzo dobry punkt.

Pierwsza polowa

Trudno jest odebrać piłkę Barcelonie i wiedzieliśmy o tym, że będą bardzo wymagający, ale dobrze interpretowaliśmy ich grę oraz byliśmy bardzo dobrzy w kontrataku. Praca jaką wykonał zespół była wspaniała.

Reakcja po wyrównaniu

Aby odrobić starty, po przerwie zagrali na bardzo dużej intensywności. Naciskają na ciebie fizycznie i psychicznie, a każdy z nich indywidualnie jest bardzo dobrym piłkarzem. Wiedzieliśmy, że tak będzie wyglądać gra, wiec musieliśmy pokazać nasze najlepsze strony.

Możliwy pościg za czwartym miejscem

Nie mamy obsesji na punkcie czwartego miejsca, to byłby błąd. Przed nami wtorkowy półfinał Pucharu Króla, wiec teraz musimy odpocząć, aby stawić czoła w następnym meczu.

Neto

Odczucia po meczu

Barça to trudny przeciwnik, wiec wywiezienie stąd tylko jednego punktu po tym jak wygrywaliśmy 0:2, pozostawia niesmak. To była otwarta gra, ale ten punkt pomoże nam w lidze. Dzisiaj mógł paść każdy wynik.

Dalej naprzód

Pokazaliśmy, że możemy wygrywać na trudnym terenie jakim jest Camp Nou. Stwarzaliśmy sytuacje.To była otwarta gra i zespół miał mentalność zwycięzców. Najważniejszą rzeczą była walka na równi z FC Barceloną. To daje nam pewność, że idziemy w dobrym kierunku. Przed nami ważne pojedynki i pokazaliśmy, że chcemy je wygrać.

W futbolu jedynie czego potrzebujemy, aby wszystko szło jak należy to dobre wyniki, ale gdy zespołowi nie idzie tak jakbyśmy chcieli, musimy wyciągać pozytywy. Trudne momenty pomogły nam przezwyciężyć trudności. Jesteśmy młodą drużyną, a to pomoże nam w dalszej drodze.

Kondogbia

Mecz

Jeśli spojrzymy na mecz, to mieliśmy dużo szans na zabicie spotkania z dwubramkowa przewaga, ale nie można zapominać o jakości jaka ma FC Barcelona. To dobry wynik.

Wzrost formy

Gramy coraz lepiej, z większa pewnością siebie. Musimy ciężko pracować każdego dnia, aby utrzymać to tempo.

Po kontuzji

Czuje się dobrze. Teraz potrzebuje złapać trochę rytmu meczowego.

Kibice z Valencii

Ich doping to dla nas dodatkowa motywacja. Fani są zawsze z nami. Teraz gramy lepiej i to właśnie dzięki nim. Proszę, aby dalej nas wspierali w taki sposób. My również się postaramy.

Siedem punktów na dziewięć możliwych

W piłce zawsze są gorsze momenty, ale zespół zawsze był zjednoczony i ciężko pracował, gdy wyniki nie były takie jak byśmy chcieli. To było kluczowe. Teraz wszystko ma się coraz lepiej. Musimy dalej współpracować tak jak to robimy od początku sezonu.

Puchar Króla

To najlepszy moment, aby zmierzyć się z Betisem, ale to zespół, który również ma dobrych zawodników. Musimy się przygotować i spróbować ich pokonać.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.