VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sobrino: „To wielka szansa”

Mateusz Nowacki, 02.02.2019; 16:39

Konferencja napastnika

W piątek po południu Rubén Sobrino również został zaprezentowany jako nowy zawodnik Valencii. Napastnik pokrótce opowiedział o sobie, o klubie oraz o nowym trenerze - Marcelino.

Transfer do Valencii

W tym momencie Valencia jest w dobrej formie. Myślę, że aby ją utrzymać należy dalej ciężko pracować. Wiem, że dołączyłem do klubu z wielką przeszłością i w ostatecznym rozrachunku widać głód gry, który charakteryzuje zespół w każdym spotkaniu. Postaramy się utrzymać tą dyspozycję i przedłużyć obecna formę.

Bramki

Zdaję sobie sprawę, że napastnicy są rozliczani z bramek. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby rozwijać się jako piłkarz w tym klubie. Gole są ważne, ale bez ciężkiej pracy nie ma na nie co liczyć. Pierwszą rzeczą, podstawą wszystkiego jest ciężka praca. Jestem o tym przekonany i wiem, że wszystko pójdzie po naszej myśli.

Zainteresowanie Valencii

Zainteresowanie klubu było czymś bardzo ważnym. To było ekscytujące i jestem bardzo szczęśliwy, że tu trafiłem. To wielka szansa i zdaję sobie sprawę, że jestem w jednym z najlepszych klubów w LaLiga, który ma najlepszych kibiców. Nie zastanawiałem się długo.

Na szpicy czy skrzydle?

Od kiedy miałem 6 lat to gram jako napastnik i właśnie tam czuję się najbardziej komfortowo, ale u Marcelino Pellegrino i Abelardo grałem na skrzydłach. Jestem tu by pomóc niezależnie od pozycji na jakiej miałbym grać.

Oczekiwania

Valencia CF to jeden z najlepszych klubów w LaLiga. Poprzez ciężką pracę postaramy się osiągnąć założenia klubu.

Marcelino

Znam go dzięki Tomásowi Pinie oraz Cheryshevowi. Powiedzieli mi jak dużo czasu poświęca na taktykę i jak bardzo skupia się na odżywianiu oraz fitnessie. Bardzo mi się to podoba i będę czuł się tu komfortowo.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.