VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Roncaglia: „Lubię wyzwania”

Mateusz Nowacki, 02.02.2019; 15:54

Konferencja obrońcy

W piątek po południu Facundo Roncaglia został zaprezentowany jako nowy obrońca Valencii. Oto co dzisiejszy potencjalny debiutant miał do powiedzenia na swojej pierwszej konferencji prasowej.

Transfer do Valencii

Sprostam temu w najlepszy możliwy sposób. Przychodzimy tutaj podekscytowani, chcemy pomóc Valencii utrzymać ich dobrą dyspozycję i spróbujemy zrobić wszystko, aby utrzymać dobrą dynamikę zespołu.

Zainteresowanie klubu

Wiedziałem, że to dla mnie duża okazja. Chciałbym podziękować Celcie Vigo, która przechodzi przez trudny okres. Teraz będę oddany. Tutaj zrobię wszystko co potrafię i zaoferuję wszystko co mogę.

Środek czy prawa strona?

Czuję się bardziej komfortowo na środku obrony, ale przez długi czas grałem na pełnych obrotach i nie mam problemów z obstawieniem innych pozycji. Okazyjnie grywałem także jako lewy obrońca.

Dlaczego Valencia?

W Valencii są moi koledzy, których znam z przeszłości: Neto, Piccini i Wass. Opowiedzieli mi trochę o klubie. Znam klubową historię i wiem co reprezentuje oraz jakie ambicje ma ten projekt. Nie wątpiłem w ten transfer ani przez moment.

Oczekiwania

Mam nadzieję dać dużo zespołowi i zaoferować wszystko to, co najlepsze. Chcę sprawić, aby ludzie byli zadowoleni z tego co mogę pokazać w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Marcelino

Rozmawiałem z kilkoma zawodnikami i powiedzieli mi o jego sposobie trenowania. Jest bardzo wymagającym trenerem. Uważam, że jestem na to gotowy. Lubie wyzwania i dlatego zdecydowałem się na transfer tutaj.

Debiut przeciwko Barcelonie?

Chciałbym zadebiutować. Dlatego też podjąłem taką decyzję. To byłoby duże wyzwanie debiutować w tak ważnym spotkaniu przeciwko Barcelonie.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | eldesmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.