VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Dziś ostatni dzień transferowy

Adam Musialik, 31.01.2019; 13:19

Cztery zadania Valencii na najbliższe godziny

Od jutra kluby nie będą już mogły kontraktować nowych zawodników, a Valencia nadal ma kilka operacji w toku. Dwóch nowych zawodników ma prawdopodobnie trafić na Mestalla, natomiast dwóch innych opuścić szeregi Los Ches.

Pierwszą nierozstrzygniętą kwestią jest przyszłości Rubéna Sobrino. Napastnik został zauważony w Walencji dziś o świcie, ponieważ przybył na testy medyczne i oficjalną prezentację. Negocjacje w jego sprawie rozpoczęły się w czwartek, a transfer 26-latka ma zwiększyć wydajność napastników Valencii, która nadal walczy na trzech frontach.

Klub zamknął również wypożyczenie Facundo Roncaglii. Środkowy obrońca Celty trafi na Mestalla na pół roku, ale w umowie będzie zawarta opcja wykupu. Argentyńczyk ma zastąpić Vezo, który udał się na półroczne wypożyczenie do Levante.

Przyszłość Michy'ego Batshuayia to jedna z największych zagadek. Belgijski napastnik nie znajduje się w planach Marcelino, ale ani Chelsea, ani Valencia nie są w stanie znaleźć mu nowego klubu. Czas ucieka, ale przyszłość napastnika raczej nie będzie już związana z Los Ches.

Aderllan Santos został już dwukrotnie ogłoszony graczem Al-Ahli z Arabii Saudyjskiej, ale Valencia nadal nie wydała oficjalnego komunikatu w tej sprawie, a Brazylijczyk nadal nie podpisał kontraktu z nowym zespołem. Bałagan organizacyjny zostanie najpewniej wyjaśniony w najbliższych godzinach.

Kategoria: Transfery | valencia.eldesmarque skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE
1. LukasZ_NS31.01.2019; 15:41
LukasZ_NSCiekaw jestem czy powalczą o odzyskanie połowy opłaty za Batsa chyba 3mln zapłaciliśmy za cały sezon ? Dlaczego z rezerw napastnicy nie dostaną szansy?