sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #27

Wojciech Ciuraj, 30.01.2019; 22:19

Co słychać w Valencii?

Po wielu miesiącach posuchy, klub zdaje się wychodzić na prostą. Piłkarze obronili posadę Marcelino, a dzięki ostatnim wynikom Valencia zaczęła piąć się w górę tabeli.

Wygrane derby

W ostatnich latach lokalny rywal – Villareal, niemalże zawsze był bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla Nietoperzy. Obecny sezon póki co, jest rozczarowaniem dla obu ekip. Wydaje się jednak, że to podopieczni Marcelino wciąż mają szanse na jego uratowanie. Valencia w derbowym pojedynku odniosła przekonujące zwycięstwo, sprawiając niemałą frajdę kibicom. Co ważne trzy punkty zdobyte w tym spotkaniu pozwoliły oddalić widmo zwolenienia Marcelino. Rychły powrót kontuzjowanych graczy i rosnąca forma zespołu napawają optymizmem.

Temat tygodnia

Tylko do końca stycznia trwać będzie zimowe okienko transferowe. Kibiców Valencii przede wszystkim martwić powinien brak nowego snajpera. Przebudzenie Rodrigo może niestety nie wystarczyć w obliczu gry na trzech frontach. Najnowsze doniesienia prasowe wskazują jednak na to, że doczekamy się nowych twarzy w drużynie. Oprócz bieżących potrzeb kadrowych, zarząd pracuje także nad letnimi wzmocnieniami. Wśród wymienianych w tym kontekście graczy warto wspomnieć o Nathanie i Manu Vallejo.

Kategoria: Felietony | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.